Přejít na obsah

Špatrné pingy od ledna!!!


Návštěvník Anonymous

Doporučené příspěvky

  • po měsíci...
Návštěvník dmnc

Tento problém jsem již řešil s operátorem linky Karneval. Po dlouhém, vyčerpávajícím povídání mi bylo nejprve sděleno, že za všechno můžu ja, že já přetěžuji linku z mé strány. Nakonec jsme dospeli k tomu, že se jedná o menší rušení na headendu jak v Brně tak prý i v Ostravě!

 

Avšak musím konstatovat, že operátor byl celkově v pohodě a pochopil, že někdy za to nemůže jen zákazník, ale i ISP :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Easton

Čafte všem, tak co ti napsal operátor, tak to samé mi napsal včera, napsal, že moje odezva bude monitorována a že mám ping v rozmezí 15-20 ms, tak jsem napsal, že to je na českých serverech, ale jinde mám 180 ms, tak mi napsal, že nemůžou při takovém množství garantovat i odezvu :shock:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Worm
...ale jinde mám 180 ms, tak mi napsal, že nemůžou při takovém množství garantovat i odezvu :shock:

 

No do zahraničí jsou takový pingy normální. Na google mám teď zhruba 120 ms a na download.com 190 ms.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

rob: Nepletes si nahodou google.cz s google.com ?

 

Zrovna na google neni vhodne ping merit, protoze google ma spoustu serveru a nahodne se ti nektery z nich vybere. Zrovna ted se www.google.com, preklada na 66.249.85.99, a na ten je ping opravdu do 20ms. Podle traceroutu to vypada ze tento server bude nekde v nemecku, ale pokud se ti to prelozi na nejaky server v USA je jasny ze ping bude kolem 200ms.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...