Přejít na obsah

Preladenie kanalov UPC na Slovensku


Návštěvník goldanko

Doporučené příspěvky

Návštěvník s

preladili

 

ako pozeram novy defaultny sort, tak uz aj v nasich koncinach zacina mat huleni tradici

 

pribudlo par prazdnych kanalov s nazvom "od 2.9.", avsak kedze vsetky madarske a ruske kanaly uz asi popridavali, tak by ma zaujimalo, ze ci teraz pridaju nejake rumunske, ukrajinske alebo polske

 

ale cim ma dojali najviac je to, ze kym doteraz boli slovenske must-carry kanaly nekodovane, tak uz zakodovali aj tie

 

a samozrejme sparovany ca modul neposkytuju

a asi ani nebudu

 

jak ich ja nemam rad

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele a Lyca vam ty smart karty nesparuje s CA modulem? Je to snad jedno, v jake siti UPC to bude makat. ne? Ja vim, musela by se jim tam poslat ta karta, co uz mate doma, ale stalo by to za to. Ptali jste se tam uz?

Jinak vam preju, abyste brzy meli sve slovenske forum :)

  • Kabel 500 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • 2x CA modul, Compal black
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník s
Hele a Lyca vam ty smart karty nesparuje s CA modulem? Je to snad jedno, v jake siti UPC to bude makat. ne? Ja vim, musela by se jim tam poslat ta karta, co uz mate doma, ale stalo by to za to. Ptali jste se tam uz?

 

lica toho moc nesparuje, kedze parovanie sa vykonava u operatora (vlozenim konkretnej dvojice modula/karta do databazy)

 

Jinak vam preju, abyste brzy meli sve slovenske forum :)

to by sa neoplatilo

 

inac s tym kodovanim must-carry beriem spat, sice tie kanale maju z neznameho dovodu dolar, avsak funguju aj bez karty

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník s

Od 2. septembra by sa v ponuke UPC Digital malo objaviť šesť nových staníc. Pravdepodobne pôjde o Discovery HD, Discovery Science, Discovery World, Discovery Travel & Living, National Geographic Music a France 24. Spoločnosť UPC zatiaľ tieto informácie nepotvrdila, jej stanovisko zisťujeme.

 

Akutalizované o 12:05: Spoločnosť UPC informácie Živé.sk oficiálne potvrdila. Menované stanice budú 2. septembra zaradené do programovej ponuky. Na jeseň by v ponuke mali pribudnúť aj ďalšie stanice, spolčnosť UPC ich zatiaľ nechce konkretizovať.

 

nuda

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník goldanko

Hmmm, mne preladili tak, ze sa mi stb pri 18% vzdy zasekne a restartuje a tak furt dookola... Takze preladenie bolo vysoko uspesne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aj mne to seklo na 18%. :(

Mam KAON 3000 HCO. Pri pokusoch s manualnym ladenim som zistil, ze nedokaze naladit multiplex na 330.5MHz a tam sa zasekne a resetuje. Dnes rano to uz fungovalo tak, ze pri zapnuti sa automaticky spusti aktualizacia, ktora sa na 18% zasekne, system sa restartuje a zacne ladit kanaly odznova, pricom sa zase zasekne na 18% , a tak dookola. Volal som do callcentra, a tam mi chalan povedal, ze ho mam zaniest do centra a ze mi ho vymenia za druhy. Zaniesol som, vymenili, a ked sa vratim z prace vyskusam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník goldanko

Mne tiez na UPC tvrdili, ze mi ho vymenia, ale tesne pred vymenou (tusim v stredu) mi volal technik z UPC, ze nech skusim znova obnovit tovarenske nastavenia a naladit znova. Potom ladenie prebehlo v poriadku. Takze to nebola chyba STB, ale chyba siete UPC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...