Přejít na obsah

problém - CA modul?


Návštěvník bron-yr-aur

Doporučené příspěvky

Návštěvník bron-yr-aur

Mám televizi Sony s DVB-C tunerem a CA modul s kartou. Posledních pár dnů mi ale přes digitální tuner funguje jenom pět programů (ČT 24, UPC, Z1, Nova Cinema a Prima Cool), na ostatní se dá přepnout, ale nehrají. Přitom informace EPG vidím v pohodě. Když přepnu na analogový tuner, hraje mi televize normálně. Zkoušel jsem televizi znovu přeladit, ale nic se nezměnilo. Na druhé televizi se set-top boxem tenhle problém nemám, takže bych řekl, že bude problém s tím modulem... Řešil jste to tady někdo? Díky za radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník petr21

Kontaktuj UPC - klientský servis a požádej je o zaslání obnovovacího signálu - tzv. refresh, popř požádej o nové párování.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Prosim, chci se zeptat, jak dlouho trva firme LICA, nez mi doda domu CA MODUL S KARTOU. Jak dlouhou dobu mam ocekavat, nez si zjisti udaje u UPC a posle mi to na dobirku?

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim,

 

dneska mi dosel CA modul, nekde na foru jsem cetl problem s automatickým ladenin, chtel bych teda naladit programy pomoci rucniho ladeni - jen jsem se chtel zeptat, co mam presne nastavit? (tzv. symbol rate atd..)

 

Mam TV Sony řady V4500. Díky

 

Nebo jak nejlepe naladit programy na teto tv?

 

Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...