Přejít na obsah

ARD - Brno


tomus

Doporučené příspěvky

BOM ma pravdu, nedavno jsem doma jednu takovou privodni snuru (vlastni vyroby) vymenil za kvalitnejsi koax a obraz se snatelne zlepsil.

Ale na druhou stranu to nemusi byt jen timto, dost skod taky dokazou napachat ruzne rozbocovace tv signalu a provozovatel na tom nekdy ma take zcela urcite svuj podil viny.

 

Mimochodem nevite nekdo o nejakem jednoduchem zpusobu jak si doma promerit uroven tv signalu ?

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník iNDYCZ

Mno panove, koax ma urcite vliv na kvalitu kanalu v TV, nicmene nechcete mi tvrdit, ze mizernej obraz vidi s ruznejma snurama blbe nekolik desitek lidi? Kdyz se zeptam na kanaly, u kterych mi prijde kvalita horsi ostatnich lidi ve meste nebo v CR (typicky pres Internet), potvrdi mi to. Takze je to tak i onak, ale v prve rade by mel dodavat poskytovatel signal v max. mozne kvalite, pak uz je na ucastnikovi, kolik chce investovat do koncoveho zarizeni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník iNDYCZ

Mno ja to myslel trochu jinak: ze maji desitky lidi v mem okoli ruzne kvalitni kabely, ja osobne mam treba kvalitni kabel a obraz mame stejnej, tzn. nektere kanaly jsou horsi nez ostatni a to uz kabelem k TV neovlivnis, to uz je problem Karnevalu. :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...