Přejít na obsah

CT HD


Návštěvník vladimirek

Doporučené příspěvky

ČT HD se přepíná, časové schéma je na webu ČT - ovšem všimnul jsem si, že EPG vysílají hodně orientačně, v UPC je stejné jako v DVB-T (takže to není chyba UPC) ale vůbec se nezatěžují ho měnit podle toho, co doopravdy vysílají, takže třeba jde program převzatý z ČT4 ale EPG je z ČT1.

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za info, to je teda pěkně nahouby. Myslel jsem že klasickou ČT nahradím HD vysíláním, ale takhle to nejde. Navíc ani nahrávat pořady nemá cenu, protože mi nikdo nezaručí, že tam nevpálí místo toho ČT 4 :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník hanys.k
Díky za info, to je teda pěkně nahouby. Myslel jsem že klasickou ČT nahradím HD vysíláním, ale takhle to nejde. Navíc ani nahrávat pořady nemá cenu, protože mi nikdo nezaručí, že tam nevpálí místo toho ČT 4 :(

to se mi taky bohužel stalo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník pdi

Potvrzuji v Plzni dnes "nekoukatelnost" celého muxu 12. Jelikož jsem kabeláž neměnil a do včera vše běželo a dnes se postupně víc a víc zhoršovalo, tak možná opravdu problém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník pdi

Dneska už se na CT4 HD vůbec nekoukám, to nejde a sleduju fotbal na tý MPEG2 rozmazanině - normální ČT4. Zkuste někdo další volat a přesvědčit UPC, že Plzeň má opravdu někde problém. Já už nemám sil poslouchat zkontrolujte kabely. Jediný konektor a ani milimetr kabelu už nemám od nikoho jiného než od technika UPC, tak už jsem alergický na hlášky zkontrolujte kabely ;-). A slovenský multiplex, který je pro mě takový lakmusový papírek rušení ufonem šlape jak hodinky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkuste někdo další volat a přesvědčit UPC, že Plzeň má opravdu někde problém. Já už nemám sil poslouchat zkontrolujte kabely.

tak proč jim hned na úvod neřekneš, žes všechno zkontroloval? já na televizi moc nekoukám, ale když řešim net, všechno jim vypíšu... rychlost v programu network meter klesá pod XX Mb/s při stahování 10+ souborů o velikosti 700+ MB z mirror.karneval.cz a ftp.zcu.cz, modem sem restartovat zkoušel, odpojení routeru nemělo vliv, počítač neni zavirovanej a jede na něm windows 7, všechny kabely sou zapojený a v pořádku... pokud obdobný věci uděláš u televize, pak se dostanete rovnou k dalšímu řešení, psát / volat tam jen tak nic nevyřeší, protože např. tohle sou nejčastější problémy s netem, něco podobnýho bude i u tv...

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...