Přejít na obsah

I-net v Příbrami


Návštěvník fuck of IPB

Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...

Bezva, tak už se něco děje. Na dveřích povlává papír že se cosi kutí a že občas může dojít k KRÁTKODOBÝM výpadkům televize. Televize už nejde druhý den v kuse, když už se dovoláte na hotlinku tak vám řeknou že to po 19,00 určitě půjde a jestli ne tak že tam máte zavolat znovu.

 

Zavěsil sem... v 19,00 to nešlo... skusil sem zavolat znovu, nedovolal se.

Mrkl jsem na internet... Wow a v tom mi to došlo....

Protože je pátek, 19,00 tak to neznamenalo nic jinýho než ,neotravuj nás za chvíli dem domu'. Pochybuju že někdo vybere ten záznam (po 19,00) ze záznamníku dřív než v pondělí, když operátoři tam sou ,každý všední den od X do 19,00!'. Že já kretén jim nalít a neprovětral je hned při prvnim telefonátu!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
Návštěvník

Hele error - ty mas asi v hlave error. Mluvis a pritom vis houbeles. Netconnect je jen obchodni jmeno sluzby Internetu po 3,5GHz, kterou provozuje TES Wireless, ktery sice s Karnevalem spriznen je, ale nekonkuruje mu. Staci si porovnat ceny a sluzby na 3.5 a na kabelu. A na kabelu uz touhle dobou v Pribrami bude uz nekolik stovek vice mene spokojenych datovych zakazniku. Nemas-li to v hlave jeste srovnany, podivej se do podnikovyho rejstriku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Jo taky sem přešel , ale že bych byl nespokojen , to se nedá říct. Měl jsem 512 NEOMEZENOU na data za 1500,- , a běhalo to dost dobře ( Drkolnov), bez jakých koliv výpadků - a to jsem signál chytal přes odraz od protějšího paneláku.Ale karneval má za tuto cenu 4 MB ikdyž omezen na 4 GB tak jsem na karnevalu.

 

Mymochodem dne 24.06. od 18.00 hod výpadek až do rána 25.06.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...

Internet Pb teď rozjíždí nějakou akci - IPB fiber - výstavba optické metropolitní sítě. Slibuje rychlost až 100Mb neomezené čase ani přenosem, digitální televizi, videopůjčovnu a hlasový služby. Prostě světlé zítřky. Jenom jsem k tomu nikde nenašel víc informací. Nevíte někdo o co jde?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...