Přejít na obsah

I-net v Příbrami


Návštěvník fuck of IPB

Doporučené příspěvky

"jinak zatim v PB je asi nejlepsi moznost wifi od Internet PB" - rad bych zareagoval na tuto zpravu, ktera me rozesmala snad vice nez dnesni vitezstvi 3:0 ve fotbale.

Mam to jejich pripojeni uz 2 roky takze nejake info :

 

cekaci doba na zmereni signalu/zavedeni - 4 mesice

 

servis - zadny(neco se vam pokazi? vysolte 500 a skveli technici z IPB vam to daj

dohromady)

 

chcete poradit? zavolejte.....zvedne to sqela sekterarka a s usmevem vam oznami ze tu zrovna nikdo neni.

 

pokryti je desny(100% Pribrami? HAHAHA) pristup je desnej, technici sou desny, sekretarka je desna a Ales "mam_fakt_dobrej_inetrnet" Barasek je ze vsech nejdesnejsi. FUCK OFF IPB!

 

Taky jeden drb mam.....tamejsi technici prej nemaj auto a za zakaznikama jezdej autobusem :) Takze mozna proto v ty firme porad nikdo neni.

 

Mimochodem sidlo firmy je spis dum hruzy :) (CSAD ownz ya!)

 

PS - jiny pripojeni v Pribrami neni takze dale stradam na jejich super konektivite....enjoy!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musim se pripojit k memu predprispevovateli, prestoze nesouhlasim s jeho zpusobem formulace - sam bych pouzil daleko vice vulgarismu.

Sam vlastnim pripojeni od Internet PB jiz nekolik let a musim rici, ze neni o co stat. Pan Barasek evidentne spoleha na fakt, ze je po dlouha leta jedina mozna alternativa k telecomu a ze Pribram je celkove znacne informacne zaostala - co byste take nechteli od mesta, kde to ruluje byvaly pingl z nejvetsi pivnice (hint: vlastni fotbalovy klub) a jinak je to tam plne uranovych duchodcu. Do tohoto kontextu pan Barasek se svoji zakaznickou politikou dokonale zapada - 64kbps za bratru 500Kc mesicne, pricemz mikrovlnou sit ma postavenou doslova na koleni tak, jak mu to prislo behem tech nekolika let pod ruku, takze kdyz chci o vikendu pouzivat internet, tak se mi nezridka stane, ze vysilac vypadne a nazdar bazar - "...my se na to podivame..." a stejne to nekolik dnu nebezi. Uz jsem se zminil, ze taham prumerne tak 2 - 3 kbps ? Ne? Tak vidite. A taky mi obcas pan Barasek posle nejakou tu fakturku navic - to jen tak, aby rec nestala. Jako kontakt na zakaznicke podpore funguje slecna sekretarka a kdyz se snazim volat nekoho jineho, tak se zpravidla nedovolam. O cestovani autobusem zpravy nemam - myslim, ze nikam nechodej a na zakazniky proste a jednoduse serou. Hlavniho spravce site tam mozna dela ta sama sekretarka, co mi vzdycky zvedne telefon a bezelstne tvrdi, ze tam opravdu nikdo neni - alespon podle kvality sluzeb bych tak usuzoval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

nemáte bejt takový LAMY, abyste si nechali připojení od někoho zřizovat :D. Já si všecko nakoupil a nainstalil během jednoho dne sám, do ipb si jenom zašel pro ip adresu, s technikama sem potom už ani nepřišel do styku (možná potkal v tom autobuse, ale to nepoznám, skoro ani nefim, jak vypadaj :D ), ta sekretářka je náhodou moc milá, o nějakým dlouhodobym výpadku sem jenom slyšel (ono to možná bylo tím, že donedávna byl zas jejich poskytovatel náš milovaný český telecom - už ho změnili), vlastně jedinej výpadek za dobu, co sem u nich byl, když jim do AP na svatce vlítnul blesk, a to na tom pak makali celej den (pátek) a někdy asi po desátý v noci to naskočilo (celkem v poho, když si člověk veme, kolik tam těch antén i od jiných poskytovatelů a oskara je, a že na kopečku nešla ani elektrika). Ale zase tý historce s autobusem bych docela věřil - dokonce mají ten autobus celej polepenej reklamou, odshora až dolů, myslim, že je to dvanáctka :D. Rychlost v poho kolik sem si zaplatil, naštěstí ve městě plném uranových důchodců není moc lidí, co by to nějak zvlášť dokázáli rušit :wink:.

 

Existují mnohem, mnohem horší wi-fi ISP, co vám místo antény přidělaj na okno plechovku od okourek, povedou od ní 10 m drát, co někomu ukradli z dvorku i s čerstvě oschnutejma trenclema, málem ti odpálej počítač a pak to ne jen někomu, ale všem běží nějakejch 800 B/s s packet loosem 80%, protože patnáctiletý kluci nakoupili nedostačující hardware z frcu. Někdo by moh povídat (a taky povídá :D ).

 

Konec konců, i tady v Příbrami už existuje srovnatelná alernativa v oblasti bezdrátu, jmenuje se Freenet Pb

http://www.freenetpb.net, je to dobrovolné neziskové sdružení, nedávno změnili linku za lepší, v jejich síti se dá komunikovat po celém městě (ne jako s ipb, jako že si pingnu jenom v mym rozsahu, a ke kámošovi na druhym konci města ani náhodou), a pokrytí už maji taky docela obstojný. Jenom to chce zase trochu snahy, protože tam už nezaměstnávají už vůbec žádný techniky :D .

 

A taky tu už delší dobu operují i České radiokomunikace s Blue Angelem, a taky to funguje very well, vím to, někteří mistři přes to zdařile připojují panelák (taky fajn provider, že :D ).

 

Koneckonců není vetší legrace než sledovat, jak se nějaký ubožák zoufale snaží s hochy od baráška domluvit, kdy už mu konečně přijedou "změřit ten internet", když už mu to nabeton slíbili skoro před půl rokem :twisted: .

 

P.S. A vy, co tu ste na jejich síti: zapněte si aspoň občas firewall, ať pak člověk nemusí nadávat, že nemáte na disku nic zajímavýho :D .

 

zdar

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Hele, ty tucnaku, polib si prdel. Lama ses akorat tak ty, protoze ty prestizacky kraviny cos tu vyblil sou uplne zcestny. FREENET PB je mozna (zatim) ,v jistym slova smyslu , snad i nekdy spolehlivej (akorat cekaci doba je taky cca mesic) ale je to banda lidi do kterejch nalejes prachy a pak budes doufam ze se jim to neposere nebo ze jim nekdo neslohne antenu. Nejaky pojistky veskrze zadny. Kdyz jsem videl jejich pristup tak si muzou s Baraskem podat ruce (notabene kdyz jim ten internet poskytuje on). Takze je to z blata do louze. Pribram je proste mrtva. A to ze si stim nemel problemy, nenamena ze ja je mit nemuzu. Takze se tech buziku moc nezastavej a radsi se di kouknout do toho jejich domu hruzy kde sidlej, mozna uz tam dali i cedule. Nevim ale kdybych byl majitel firmy a prisel do toho bordelu co tam v tom "sidle" maj tak bych radsi utekl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dekuji za radu. Jsi veliky borec, ze jsi si to zvladl zapojit sam. Tim jsi panu baraskovi ulehcil starosti a pridal penize, misto aby jsi jakozto zakaznik vytvoril racionalni spotrebitelsky tlak. Takze prosim nehazej vzduchem lamami. Co se tyce freenetu, tak vzhledem k tomu,ze potrebuji spolehlivy internet, tak to nepripada v uvahu. Dobrovolny spolek tucnaku s uchylnou zalibou v hledani cest a v maskarnich balech nemuze zajistit spolehlivost, kterou potrebuji. Klukum fandim, je to jiste krasna myslenka - internet zadarmo, bez rizeni a regulaci - kdo nebyl ve dvaceti komunista, nebyl mlad, ze ? ;) Obhajoba baraska a jeho company je zajimava, jiste existuje dostatek daleko horsich internetovych reseni (viz. napr. vyse), ale to jej necini lepsim nez ve skutecnosti je. Existuji jiste i cela radka lepsich. To, ze umis prolezt wokenarum disky je take velice pekna zaliba, kup si cerny tricko, stahni si novou verzi masiny a pripoj se prosim k neletavcum z nadpisu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Zhruba pred mesicem a pul mi nabidli od Karnevalu ten jejich mesic zdarma, ten mi ted zhruba vyprsel a rusim to, protoze ty programy za ty penize nestoji.. nicmene kdyz jsme se ptali na internet tady v PB, tak tvrdili ze zhruba kolem zari-rijna by mel byt..

 

ne ze bych tomu veril, ale jen tak jako to co od nich posledniho kdo slysel :)

 

jinak zatim v PB je asi nejlepsi moznost wifi od Internet PB.. ta cena je docela solidni, nicmene samozrejme ze 600/150 by od Karnevalu byla prijemnejsi rychlost :) jen se trochu bojim toho limitu, sice je 20 GB dost a snad jsem se pres nej jeste ani nedostal, ale cloveku to neda, kdyz vi ze nekde ma proste danou caru pres kterou nesmi... navic si nebudu ten internet moct vyuzit pro kvalitni netradio.. no ale to uz je fuk..

 

(akorat mi nesedi, ze ten limit berou obousmerne... to me stve snad nejvic :D)

Ale notak notak - mě na karnevalu jedou 3 komply, stahujeme z PTP a max měsíční přenos dat byl 11 GB. Na home.karneval.cz si můžeš kdykoliv zkontrolovat, kolik jsi toho už stáhl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, ty tucnaku, polib si prdel. Lama ses akorat tak ty, protoze ty prestizacky kraviny cos tu vyblil sou uplne zcestny. FREENET PB je mozna (zatim) ,v jistym slova smyslu , snad i nekdy spolehlivej (akorat cekaci doba je taky cca mesic) ale je to banda lidi do kterejch nalejes prachy a pak budes doufam ze se jim to neposere nebo ze jim nekdo neslohne antenu. Nejaky pojistky veskrze zadny. Kdyz jsem videl jejich pristup tak si muzou s Baraskem podat ruce (notabene kdyz jim ten internet poskytuje on). Takze je to z blata do louze. Pribram je proste mrtva. A to ze si stim nemel problemy, nenamena ze ja je mit nemuzu. Takze se tech buziku moc nezastavej a radsi se di kouknout do toho jejich domu hruzy kde sidlej, mozna uz tam dali i cedule. Nevim ale kdybych byl majitel firmy a prisel do toho bordelu co tam v tom "sidle" maj tak bych radsi utekl.

 

 

hm, ta budova csad je podle tebe dům hrůzy? No tak to si ještě asi žádnej správnej neviděl, protože tohle je úplně stejnej drb, jako to, že baráškovo technici jezděj autobusem. :shock:

je to úplně normální komunistická neudržovaná šedivá barabizna, jakejch je tu spousta.

 

nyní mě omluvte, jdu si stáhnout fotky nějakých urostlých, hezkých a svalnatých tučňáčků, božínku :D

 

mimochodem: s tim linuchem nebo co jsi tim tuxem myslel na mě moc nechoď, mě je mnohem bližší uvažování našeho velkého a blahořečeného Billa G. :twisted:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dekuji za radu. Jsi veliky borec, ze jsi si to zvladl zapojit sam. Tim jsi panu baraskovi ulehcil starosti a pridal penize, misto aby jsi jakozto zakaznik vytvoril racionalni spotrebitelsky tlak. Takze prosim nehazej vzduchem lamami. Co se tyce freenetu, tak vzhledem k tomu,ze potrebuji spolehlivy internet, tak to nepripada v uvahu. Dobrovolny spolek tucnaku s uchylnou zalibou v hledani cest a v maskarnich balech nemuze zajistit spolehlivost, kterou potrebuji. Klukum fandim, je to jiste krasna myslenka - internet zadarmo, bez rizeni a regulaci - kdo nebyl ve dvaceti komunista, nebyl mlad, ze ? ;) Obhajoba baraska a jeho company je zajimava, jiste existuje dostatek daleko horsich internetovych reseni (viz. napr. vyse), ale to jej necini lepsim nez ve skutecnosti je. Existuji jiste i cela radka lepsich. To, ze umis prolezt wokenarum disky je take velice pekna zaliba, kup si cerny tricko, stahni si novou verzi masiny a pripoj se prosim k neletavcum z nadpisu.

 

nemáš zač. jak jsem mohl panu baráškovi přidat peníze, když jsem si zařízení instaloval sám a zařízení si nekoupil u něj, ale u úplně jiné, pražské firmy?

 

Důvod, proč jsem si připojení zřídil sám, není v tom, abych pak mohl nadávat na netu lidem do lam, ale protože vím, jak to u ipb chodí a nechtělo se mi čekat výše zmíněné čtyři měsíce a zabíjet přitom čas vytvářením jakýchsi tlaků. :shock:

 

že jsem lama to vím, a nestydím se za to. jenom se stále snažim být lama míň a míň, protože pak si aspoň někdy dokážu poradit sám.:shock:

 

na disky lidem nečumim, nemám to zapotřebí a přiblblý symboly z duše nesnášim.

 

btw: neznáte se vy dva? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim...zajímavá diskuse. Dovolím si taky svou zkušenost s karnevalí infolinkou.....

Jednou tam člověk volá a je mu řečeno že s PB zatím nepočítají ani na rok 2005. Pak po měsíci píšu a odpověď po dvou týdnech je zaplaťte nám třiapůl hadru za náš super truper NETCoNNeect - br ble....nejsu blázen....to jsem napsal i slečně nebo paní na Karneval. Už radši neodpověděli. Nedavno se mi v kaslíku objevil letáček od Marconie www.marconia.cz tak o tom začínam uvažovat protože karneval začíná bejt nah***o i jako kabelovka (škoda že na baráku nemáme společný antény s tak velkou slávou nedávno rušený)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Na netu byla informace že v PB bude net od 10/04.

Je 12/11/04 a kde nic tu nic.

Na dotaz se dostane odpověď ve stylu ,technici dělaj co můžou a zprovozňujou na etapy'.

Může se tu ozvat nějaká etapa, která už v PB net od karnevalu má?¨Nebo sou to zas jen sliby, stejný jako mělo X firem před nima uź od doby co tu natahli první kabel?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...