Přejít na obsah

Dotaz


Návštěvník Anonymous

Doporučené příspěvky

tomcon: tva ip patri pod lokalitu Zlin, tvuj router je rt-zln-1, takze s lidma v tomto segmetnu se ti nebudou pocitat data.

 

Jmenou identitu v mailu si muzes nastavit jakou chces, ale pro POP3 pristup do schranky musis vzdy zadavat jako jmeno puvodni ciselnou adresu tzn. 00xxxxxx.

Pokud ti nejdou odesilat maily, tak mas spatne nastaveny SMTP server.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...
Asi jsem to napsal nesrozumitelně. O.K. nevadí. Pokusím se to napsat srozumitelněji. Přes vebové rozhraní www.muj.karneval.cz jsem se nalogoval do mé identity 0123xx na svůj účet u karnevalu a pak jsem si založil u e-mailu novou identitu a tam jsem si zvolil jméno tomcon, jméno mailu tomcon@karneval.cz. Přece v Serveru příchozí pošty nemůžu nechat v MSOE název účtu na původním 0123xx, to by pak nemělo vůbec smysl vytvářet si novou identitu - to by pak šlo využívat jen přes klienta na www.mujkarneval.cz. Pokud to chápu, přece nová identita je to jméno Serveru př. pošty, ale nevím, co s heslem - ve web. rozhrani jsem žádné nenastavoval!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...