Přejít na obsah

Příjem rozhlasu


HaWe

Doporučené příspěvky

Bom: co jako nemame zkouset :?:

je jasny ze ta teleskopicka antebna musi byt zasunuta, jinak bude dochazet k ruseni od vysilani pozemnich radiostanic na stejne frejvenci a take muze dochazet k ruseni primo od techto kabelovych radii, tazke odizolovana cast toho koaxialniho kabelu by mela byt co nejkratsi.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Worm

Samozřejmě by to takhle šlo, ale je to poněkud nepratické.

 

V TV pásmu I by délka souběžného vedení těch kabelů měla být 80 - 120 mm, čili u FM pásma více než 120 mm.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyz kdekoli v siti kabelove televize obnazis stredni vodic koaxialu, zaneses do site ruseni od kratkovlnnych stanic. A ty pracuji na stejnych kmitoctech, jako interneti modem ve smeru od uzivatele nazpet do centra. Takze se lehce muze stat, ze si potom moc na internetu nezabrouzdas.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Worm
Kdyz kdekoli v siti kabelove televize obnazis stredni vodic koaxialu, zaneses do site ruseni od kratkovlnnych stanic. A ty pracuji na stejnych kmitoctech, jako interneti modem ve smeru od uzivatele nazpet do centra. Takze se lehce muze stat, ze si potom moc na internetu nezabrouzdas.

 

No nevím, ale na zásuvce mám pro rádio filtr 87.5 - 108 MHz (FM).

 

Ale i tak nehodlám s koaxem experimentovat, protože kabelový rádia stejně nepotřebuju. 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...
Co ja vim, tak tuhle sluzbu malokdo pouziva, protoze se nikomu nechce tahat dalsi koax od zasuvky, ktera je kolikrat na druhem konci domu nez radioprijimac.

Jinak ja osobne posloucham pouze takova radia, kde nejsou zadne reklamy, takze pripadaji v uvahu jen radia Valc.

 

Já mám rozvod o jednom kabelu a radia mi hrajou vsechny.. neni potreba tahat kabely 2.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...