Přejít na obsah

Měření rychlosti


Slamb

Doporučené příspěvky

  • po měsíci...

Na tenhle je celkem spoleh. Ze bych nameril plny Gigabit down jsem ani necekal a uplink meri z principu vzdycky nim.

Obrazek spis ukazuje do jakych rychlosti merak zvlada merit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Prosím odborníky o radu. Přešel jsem z Fiber 30 na F 50 po drátu to jede a naměřené hodnoty jsou v pořádku. Ale přes WiFi routru Asus wl 500 gP je to na polovičním rychlosti downloadu. V čem může být problém? Je router pomalý nebo špatně nastavený? Prosím poraďte moc tomu nerozumím. Předem děkuji za pomoc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poloviční rychlost downloadu, tj. 25mbit/s je hodně slušné. Pokud se nepletu, tak wifi g 54mb/s je společná rychlost pro oba směry. Takže tvých 25 je v podstatě maximum možného.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No on ten Asus WL500gP je vyborný router, hlavně pokud se do něj nahraje firmware Tomato. Rychlejší wifinu dosáhneš jedině použitím wifi n. Tj. nový router + síťovka do PC. Ale kabel je kabel. Pokud to jde. Wifina je taková alchymie. Jak si navzájem sednou zařízení v síti, vzdálenost, překážky. Já beru wifi jako takovou nouzovku k notebooku. Ale jinak kabel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kisch Souhlasím.

 

Všechny NB co máme doma mají na WiFi poodporu .n Intel® Link 5100 AGN jen ten routert podporu n ji nemá. Tak do mého NB mám píchlí kabel a žena a syn jedou na WiFině. To víš drásá to srdce, když to nelze využít. Pls jaké výhody má fw Tomato? Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...