Přejít na obsah

Karneval zareagoval a zvedl D, U i sníž. rychlost po limitu


Návštěvník Katoda

Doporučené příspěvky

Návštěvník

?Zdvojnásobením současných rychlostí se s námi žádný poskytovatel ADSL služeb nemůže vůbec srovnávat. Naše tarify, v porovnání s obdobnými ADSL nabídkami, nabízely vždy mnohem vyšší rychlost, která je navíc garantovaná. Pokud se domácnost rozhoduje, zda zvolí připojení přes kabelovou televizi či ADSL, chceme, aby jednoznačná odpověď zněla KABEL,? řekl Dušan Jelínek.

 

Hele, pane Jelínek, to si opravdu možná akorát přejete. Ale zkuste pro to taky něco udělat. Proč bych rušil ADSL (mám Start od Nextry, 256k/64k/4GB/veřejná IP) za 599Kč? Abych si pořídil váš Light za 690kč? Vždyť je pomalejší, má čtvrtinovej limit dat, nemá veřejnou IP adresu, a navíc je o 91kč dražší? Proboha přemýšlejte trochu než se začnete chvástat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

:? hmm limity pro stahovani jsou porad stejny, takze zadna velka hitparada.

Osobne to vidim tak, ze se museli srovnat s Chellem, ktere navysilo na nachlup stejne rychlosti.

Je videt ze u nas se zvysuji rychlosti velmi pomalu a opatrne, aby se koza nazrala a vlk zustal cely.

Jsem jenom zvedavej, co za srandu chystaji na unor.

Snad ne nakou TV on Demand nebo podobnou ptakovinu. :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

To zvyseni rychlosti, ktera se dava "za trest" je naprosto trapne.

200/50 vubec nikoho nevythne a rozdil oproti 64/32 je minimalni.

Navic je problem hlavne v tom, ze uzivatel dostane naprosto nulovou prioritu

pri pristupu k interntetu, takze je to pak pomalejsi jak obycejnej modem.

Minulej mesic jsem si to moh opet vyzkouset - net je pak fakt temer nepouzitelny.

(Je to nejspis naprosto idiotskou spravou agregace, kdy i na nepriskrcenem (1,2..4) megabitu

maj stranky odezvy jak krava, pricemz je to kompenzovane vysokou rychlosti stahovani)

Radsi meli zvysit ten limit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Dahak

Ja jsem naopak velmi spokojen.Rychlost je fain pokud se nemeni cena tak neni duvod proc nezrychlovat.Upload 500 to uz je vazne slusny konecne muzu zacit trosku inteligentne vyuzivat FTP. Po vycerpani limitu snizeni rychlosti na 200/50 tak tohle je vazne vyborna vec tomu se da jiz rikat internet i kdyz i pri 64/32 jsem mel odezvu kvalitni rozhodne jsem zadnou snizenou prioritu nezaznamenal(hraju CS takze to musim vedet :)).

Podle me momentalni kroky Karnevalu jsou pozitivni neni co vytknout jen snad ten dat limit mohl bejt alespon o 10GB vetsi.Co se tyce ceny tak mozna to nechce bejt socka a kdyz uz tak se neda cekat ze za 500kc budete mit ultrarychlej neomezenej net.Jsem bejvalej "uzivatel" ADSL a musim rict ze ve srovnani s karnevalem je Telecom a ostatni alternativni operatori jen trapna banda zlodeju co nabizej hodne nekvalitni produkt(no ty alternativni za to z velky casti nemuzou).Proste vychvalovat ADSL oproti kabelu je jako tvrdit ze radsi budu jezdit 20 let starym trabantem nez poslednim modelem Jaguara.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Aaa dalsi maco, co pouziva vyraz socka. To je des. Hele, a nejses nahodou socka Ty,, kdyz musis mit tenhle tarif a neprejdes na neco, kde bys nemusel fnukat nad nizkym limitem?!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

vsichni jste nejaky divny.. Misto abyste byli radi, ze se to nejak vyviji - a to k lepsimu, tak se tady pomalu poperete. A vzdy jsou agresori stejni, jen se meni duvod, proc vlk mlati zajice. Rychlost 200/50kbps po prekroceni dat je myslim si vyborna. Pamatuju si doby, kdy chello nekde na urovni pres 1000Kc nabizelo 128/64 kbps. Dneska je to rychlost za trest. Ja jeste pred mesice musel viset na bezdratu 128/128 kbps. Na karnevalu si piskam, 4mbps takrka nevyuziju, pokud zrovna nestahuju 24 hodin denne filmy. Na brouzdani je to idealni, ping na servery v internetu si myslim je taky dost slusnej. Za ty penize je to zlaty, kdo na to nadava, asi nezkusil to pravy peklo na bezdratu, kde i mlha ovlivni, jestli si counter strika zahraju nebo ne.. ;-) Takze piece forever a nekdy zase cus.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Dahak
Aaa dalsi maco, co pouziva vyraz socka. To je des. Hele, a nejses nahodou socka Ty,, kdyz musis mit tenhle tarif a neprejdes na neco, kde bys nemusel fnukat nad nizkym limitem?!

 

Sorry ale socka nejsem a prave proto jsem presel na Premium.Jen me nasral typek co presel na ADSL(pro me nepochopitelne) a chodi sem prudit jak skvele to vychytal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...