Přejít na obsah

co se děje?


tramin

Doporučené příspěvky

Tak dnes zapnu televizi a po pár minutách najednou aktualizace,čekejte.Jenže po aktualizacích nejenom,že se rozházelo seřazení programů,ale taky ubylo cca 10 programů,např.Nova sport, Sport 1,Sport 2 atd.To si z nás dělají srandu.Půjdu to zkusit znovu vše naladit(a pracně zase seřadit),snad to pojede,ale co si počne třeba starší člověk,který v tom neumí chodit?

  • 500 Mb/s
  • 4 GB
  • Komfort
  • Základní STB Vodafone + CA
  • Brno-Líšeň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes zapnu televizi a po pár minutách najednou aktualizace,čekejte.Jenže po aktualizacích nejenom,že se rozházelo seřazení programů,ale taky ubylo cca 10 programů,např.Nova sport, Sport 1,Sport 2 atd.To si z nás dělají srandu.Půjdu to zkusit znovu vše naladit(a pracně zase seřadit),snad to pojede,ale co si počne třeba starší člověk,který v tom neumí chodit?

 

Tenhle problém se mi stal za poslední cca 4 měsíce 3x, naštěstí po spuštění nového automatického ladění se vše vrátilo do původního stavu včetně mého individuálního řazení programů. Moje manželka si s tím ovšem beze mně neporadí. (No, já zase neumím vařit :lol: )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tramin méně chlastat a více se učit co a jak. Nic jiného Ti nemohu doporučit. Vzhledem k tomu, že se z manuálů dá tohle vyčíst nevidím v tom problém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...