Přejít na obsah

Surround


Návštěvník tomus

Doporučené příspěvky

Resident: musis mit televizor se stereo zvukem (tunerem) a z nej pak vyvedes audio pres vystup (scart, cinch) do audio vstupu veze.

 

Vyzkousim to. Ale pokud to Karneval nevysila, tak to stejne nema moc smyslu :D Ale diky za tip.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda
NO, ja jsem spis zvedavej jakej zvuk pirnese DVB-C. Melo by se objevit uz brzo, mozna to bude to karnevalove prekvapeni na unor.. :)

V únoru ne, Karneval už ohlásil, že to spustí v dubnu. V únoru bude ještě testovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Resident a vy vsichni ostatni pochopte uz konecne ze karneval NIC nevysila, on ten signal pouze prebira od ostatnich provozovatelu at uz teresrialne nebo pres satelit a posila ho analogove dal k nam.

Takze pokud tam nejede teletext nebo surroud, tak ho nema ani provozovatel.

Neco jineho uz je ale stereo, kdy karneval na nekterych kanalech vysilamono i kdyz je puvodni signal sterefoni. :cry:

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To se ti přepíná na signalu z Karnevalu ? Který jsou to programy, německých sat už moc nemají.

Petr

Bylo to tusim na Pro7 a pod. Jak rikas, ted uz to tam neni, tak to neresim a ani si to nepamatuju, pac sem na to nekoukal, protoze nemecky neumim. Ale proste ta TV to udela (ma v sobe DS dekoder)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Resident a vy vsichni ostatni pochopte uz konecne ze karneval NIC nevysila, on ten signal pouze prebira od ostatnich provozovatelu at uz teresrialne nebo pres satelit a posila ho analogove dal k nam.

Takze pokud tam nejede teletext nebo surroud, tak ho nema ani provozovatel.

Neco jineho uz je ale stereo, kdy karneval na nekterych kanalech vysilamono i kdyz je puvodni signal sterefoni. :cry:

 

Jasan, me je v podstate jedno, kdo ten signal nema :) Slo mi jen o to, jestli mam nejak sachovat se zapojenim audia, ale jak tu vyplynulo, je to zbytecne, protoze DODAVATEL signalu jej nedodava v Dolby Surround.

Diky vsem za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda

No já si myslím, že to neplatí všude. Záleží asi na síti. U bývalého Intercablu to asi nejde, ale mám dojem, že v sítích TES Media to jede. Alespoň mě teda jde u HBO, pokud je zvuk DS, z předních i zadních repráků.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...