Přejít na obsah

chyby v obraze na Handan 7000 HD


Návštěvník Bentley1

Doporučené příspěvky

Návštěvník david84
Je to trochu mimo misu, ale tyka se to CS filmu. Pred par dny me naprosto sokovalo, kdyz jsem nahodou trefil zacatek Raftaku. Obraz se mi od zacatku zdal ve spatnem rozliseni, kdyz tu na me v pravem dolnim rohu vykouklo stare zname logo certifikace DivX, ktere zname treba z BSplayeru :-D. Mazec...copak na to Marketka Prchalova? :-D
.

Něco podobného před časem u Snowbordáků to byl obraz jak noha :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Zdá se mi, že tyto STB jsou dost předražené. Např. O2, což určitě není dobročinná organizace, prodává svoje STB iCan 3800TW (MPEG2/4) za 2900,- oproti Handan CV 7000HD za 4986,-.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím kde jsou levnější. ale já viděl ještě dražší, Např. na Digi Zone mají Technisat za 8.500,- a ještě připočítej modul s kartou a je to za 10k. (A stejně CS film zlobí).

To už je lepší koupit novou TV s DVB-C.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak

Mně se to teda na Nově HD dneska nesekalo. Podle mě to stejně občas dělá sám ten STB, zjistil jsem, že pokud to začne kostičkovat - vracet se po několika minutách minulý záběr, stačí např. přepnout na chvíli do menu přístroje a potom se vrátit zpět. Většinou to pak přestane.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...