Přejít na obsah

Předžalobní upomínka za nevrácený set top box


Návštěvník spyenax

Doporučené příspěvky

Návštěvník yoky

nějak v tu dobu jsem také odevzdával 2 Handíky a řekly , že nejde aby pro to přijel technik a že to musím poslat na Licu. Vzhledem k tomu, že se vyskytla v tu dobu potřeba zásahu technika na závadu tak jsem mu to hned předal a nemusel jsem je posílat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník spyenax

Takže mi právě volala slečna ze zákaznického centra, že pokud jim to do měsíce vrátím, tak nic platit nemusím :) Vida, najednou to jde i bez pokuty!

 

Takže pokud na vás budou něco podobného zkoušet, normálně tam zavolejte a vymyslete si, že jste byli třeba v zahraničí, ověřovat si to nikde nebudou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže mi právě volala slečna ze zákaznického centra, že pokud jim to do měsíce vrátím, tak nic platit nemusím :) Vida, najednou to jde i bez pokuty!

 

Takže pokud na vás budou něco podobného zkoušet, normálně tam zavolejte a vymyslete si, že jste byli třeba v zahraničí, ověřovat si to nikde nebudou...

Ono vymýšlení nemá smysl. Buď to bylo předaný k vymáhání (pokutu budete muset uhradit) a nebo ne a postastaví se předání.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník yoky

Marek to vysvětlil. Pokud jsde o ukončení smlouvy s UPC pak technik odebere. Ale u mne to bylo tak, že jsem obdržel 2 moduly a zůstaly mi 2 Handíky a potřeboval jsem je vrátit a tak se to svezlo s úlánovanou opravou. Jinka skutečně výjezd 300,- ale i tak se to asi vyplatí a je jistota, že se přístroj dostane tam kam patří. Konec konců kdo má čas vyrábět balíky a trávit dlouhý čas na poště že.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Marek to vysvětlil. Pokud jsde o ukončení smlouvy s UPC pak technik odebere. Ale u mne to bylo tak, že jsem obdržel 2 moduly a zůstaly mi 2 Handíky a potřeboval jsem je vrátit a tak se to svezlo s úlánovanou opravou. Jinka skutečně výjezd 300,- ale i tak se to asi vyplatí a je jistota, že se přístroj dostane tam kam patří. Konec konců kdo má čas vyrábět balíky a trávit dlouhý čas na poště že.

Ve své podstatě pokud je smlouva aktivní tak není jediný důvod proč minimálně druhé zařízení neodebrat v nejbližším možném termínu. Ale zas zaslání 2 zařízení + pojištění poštou ... volil bych už raději vyzvednutí buď technikem v den odpojení zdarma a nebo i v jiný termín za poplatek 300Kč což by mělo vyjít levněji než zaslání. škoda že to nefunguje jako u navracená recieveru u DTH kdy člověk dojede na sběrné místo (několik v okrese) a neodevzdá.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Dobrý den,

 

mám podobný problém s nevráceným modemem. Prosím, žašlete mi na můj mail pet.hen@seznam.cz svůj kontakt - ráda bych proti tomuto "hnusu" bojovala a pokud nás bude více, máme větší šance.

 

Děkuji,

 

Petra H.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den,

 

mám podobný problém s nevráceným modemem. Prosím, žašlete mi na můj mail pet.hen@seznam.cz svůj kontakt - ráda bych proti tomuto "hnusu" bojovala a pokud nás bude více, máme větší šance.

 

Děkuji,

 

Petra H.

Pro ti čemu chcete bojovat? Proti půjčovnám aut, knihovnám a UPC že se domáhají navrácení vlastního majetku? :roll:

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...