Přejít na obsah

Sokolov - Analog


Návštěvník Miras

Doporučené příspěvky

Tak já mám Standard. Začal jsem původně s STB Handan 5000. Později jsem si do nové televize Sony pořídil modul od firmy Lica. Ten původní STB mi zůstal a používám ho na vedlejší TV. Ovládání TV s modulem nemá chybu, je to děsně pohodlné. Dost se to popisuje na jiných vláknech tohoto fóra. Jelikož na vedlejší TV mám napojené ještě kombi video/DVD a to má výstup z modulátoru do UHF pásma lze takto napojit analogově na tento výstup další televize u kterých samozřejmě nezáleží tak na kvalitě. Analogové programy lze různě rozbočit a rozvést do dalších televizí samozřejmě přímo. Přes modulátor pak přisloučit i ty převzaté Handanem z digitální nabídky. Pro vedlejší TV to stačí takto udělat, možnosti jsou různé. Na hlavní TV však lze jednoznačně doporučit digitál s modulem. Jen aby těch HDTV programů bylo více.....

  • Internet 300
  • -
  • TV Komfort
  • Modem Technicolor, 2x CA modul
  • Teplice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Miras

Ano chápu. Tady mi jde takéo to, že jsem měl analog Klasik na všech 3 televizích. A teď co to zrušili a nechali tam jen cca 14 programů. Tak když na hlavní televizi kde mám digitální STB (asi kolem 85 programů). Tak ted když většina programů zmizla a jsou jen na digi tak je nemůžou další členové sledovat na dalších televizích aby se mohli koukat každej na jinej. Ted když mi teda sebrali Klasik nabídku tak bud m idají nový STB abudu mít 2 :D nebo by mi měli snížit analog na cenu mini. Ted kdybych si chtěl sehnat od nich nový STB abych to měl na dalších televizích tak pravděpodobně to bude dražší než ted to mám asi estli teda není nějaké nabídka pro tito případy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se taky pridam.Mame doma digital STANDART + k tomu byl zdarma analog KLASIK a ted ho oklestili a zustalo v nem asi jen cca 14 programu.Znamena to ze takhle uz bude analog naporad bez snizeni ceny?Kdyby ty kreteni dali aspon predem vedet, ale vypnou to z niceho nic

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak

Ale to, že jednou přijde zužování nabídky analogu se ví už nějakou dobu. Někdy to prostě přijít muselo. Je potřeba uvolnit kapacitu pro nové služby.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trochu to nechápu! Všichni píšete, že jste měli zdarma KLASIK k digitální nabídce. A teď chcete slevu za to, že už máte zdarma jen MINI??? Proč by mělo UPC nadále udržovat analogovou nabídku, která blokuje prostor pro přidávání nových digitálních kanálů? Navíc určitě ve smlouvě nemáte sjednánu nabídku KLASIK, ale STANDARD!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Miras

Já mám placenou analogovou Klasik 499Kč + digital Standart za 200 kč. Toje 700 kč měsíčně. Jelikož ale ted zmizel klasik a je tam mini měl by se tudíž snížit měsíční tarif na mini u analogu ? Je to tak ne.

A všimnul jsem si na svém STB digitálním, že blbne mám ho ještě od Karnevalu. Normálně se mi sekají programy. Pozastaví se a znovu zachvilku se začne znovu hrát. Dá se tento případ vyřešit aby mi ho vyměnili nebo opravou pracovníků Díky za zodpovězení otázek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak
Já mám placenou analogovou Klasik 499Kč + digital Standart za 200 kč. Toje 700 kč měsíčně. Jelikož ale ted zmizel klasik a je tam mini měl by se tudíž snížit měsíční tarif na mini u analogu ? Je to tak ne.

 

Tak to tedy nevím, kde si k něčemu takovýhlemu přišel. Nabídka Standard stojí 599 Kč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda
A všimnul jsem si na svém STB digitálním, že blbne mám ho ještě od Karnevalu. Normálně se mi sekají programy. Pozastaví se a znovu zachvilku se začne znovu hrát. Dá se tento případ vyřešit aby mi ho vyměnili nebo opravou pracovníků Díky za zodpovězení otázek

Zkus opravit pracovníky. Třeba pak budou pracovat lépe. :D

 

Ale vážně. Je to tak, jak píše ona - za Standard bys měl platit maximálně 599 Kč a analogový Klasik je už v této ceně. Za něj se nic zvlášť neplatí.

U "sekajícího" STB platí pořád to samé, co už tady bylo napsáno x-krát - překontrolovat kabely, koncovky, spoje atd., poptat se u sousedů, zda jim to dělá také a pokud se nepodaří závadu odhalit, tak kontaktovat Zákaznické centum.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A všimnul jsem si na svém STB digitálním, že blbne mám ho ještě od Karnevalu. Normálně se mi sekají programy. Pozastaví se a znovu zachvilku se začne znovu hrát. Dá se tento případ vyřešit aby mi ho vyměnili nebo opravou pracovníků Díky za zodpovězení otázek

Zkus opravit pracovníky. Třeba pak budou pracovat lépe. :D

 

Ale vážně. Je to tak, jak píše ona - za Standard bys měl platit maximálně 599 Kč a analogový Klasik je už v této ceně. Za něj se nic zvlášť neplatí.

U "sekajícího" STB platí pořád to samé, co už tady bylo napsáno x-krát - překontrolovat kabely, koncovky, spoje atd., poptat se u sousedů, zda jim to dělá také a pokud se nepodaří závadu odhalit, tak kontaktovat Zákaznické centum.

 

Tak bych řekl, že to je spíše snížení počtu kanálů v lokalitách s možností DVB-C. Standardně na analog nekoukám, ale včera jsem pustil TV v ložnici kvůli Ano šéfe a musel jsem přelaďovat, abych Primu vůbec našel. A jaké bylo mé překvapení:

 

ČT 1

ČT 2

ČT 24

ČT 4 SPORT

NOVA

NOVA CINEMA

PRIMA COOL

BARRANDOV TV

UPC EXPRESS

MARKIZA

Z1

ARD

 

+ ještě asi dva programy + lokalita Česká Lípa - nabídka STANDARD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...