Přejít na obsah

vypadky CT1, CT2,Nova a Prima po novem naladeni stanic, help


Návštěvník daddy-o

Doporučené příspěvky

Návštěvník daddy-o

Prosim o radu jelikoz nejsem v techto vecech moc fundovany a nechce se mi stravit 2 hodiny na UPC lince nasledujicim problemem a urcite je zde mnoho fundovanejsich kteri poradi : Pred nekolika dny jsem provedl na HD set to boxu Handan 7000 HD nove naladeni stanic a konecne se me natahla Nova HD a dalsi nove stanice ale od teto doby mam problemy s neustalymi vypadky stanic CT1, CT2, Nova a Prima. Vetsinou jde slyset jen prerusovany zkreseleny zvuk a kdyz uz je obraz tak se neustale seka a zamrza. HD stanice jsou uplne v pohode a i zbytek stanic jsou bez kostkovani. Zkusil jsem stanice znovu naladit ale dela to neustale. nekdy se stane ze chvili jsou v poho ale pak problem opet nastane. Pred naladenim s temito stanicemi nebyl problem. Chvili jsem zde hledal ale krome toho ze mohou byt stanice ruseny Ufonem jsem nic zasadnejsiho nenasel. Je problem u me nebo u UPC ? jeste dodavam bydlim v Brne v centru. Dekuji predem za pomoc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A zkontrolovat kabely znamena presne co prosim,jestli jsou v pristroji .. A pokud je to ruseno Ufonem tak to se jako s tim mam smirit nebo proti tomu muzu neco delat? mam volat na UPC a technik to muze odstranit? a proc problem nastal az po preladeni? Diky za odpoved.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak

Zkontrolovat kabely .... třeba např. zkontrolovat, jestli není někde nalomený (někdy se i kabel poškodí, pokud je hodně ohnutý) nebo vadné konektory (může být i nedotažený nebo zcela nezasunutý, apod.) .... nejlepší zkusit vyměnit za nový (nějaký o třídu lepší - dokonalo odstíněný). Potom, když to bude pořád zlobit, tak už zavolat na UPC a žádat nápravu, může být i problém v jejich rozvodech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník hlavsar

Lehce mimo tema. Ted mi vypadla kompletne na 5 minut digitalni kabelovka (lokalita Melnik). Vypadlo to v cca 19:40

Jinak tento typ vypadku docela v sobotu kolem 20 vecer sem uz zazil nekolikrat - zvlastni :?

Mel to jeste nekdo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...