Přejít na obsah

"Výpadky" není chyba, ale vlastnost


Návštěvník mibo

Přijdou vám vám minutové výpadky denně jako snesitelná daň za rychlý internet?  

27 hlasů

  1. 1. Přijdou vám vám minutové výpadky denně jako snesitelná daň za rychlý internet?

    • Rozhodně ne!
      23
    • Ne, ale stále lepší než internet od nikoho jiného.
      4
    • Ano, rychlost je to hlavní.
      0

  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

Spadlo mi to zrovna ve chvíli, kdy jsem kopíroval data na firemní server, což mě ku*evsky naštvalo, tak jsem znovu zavolal na hotline. Prý je to v pořádku, tak jsem jim řekl přesně co to dělá a že na internetu kolují zvěsti o tom, že se modemy přelazují několikrát denně. Prý to není možné a chyba bude na mé straně. Tak jsem se toho chytrého pána zeptal, jak mi chce vysvětlil výpadek, kdy to vypadne mně i mým známým ze Sokolova přesně ve stejnou dobu (všechny to odhlásí z ICQ a přihlásí skoro ve stejný čas). Prý neví, ale jestli chci, tak přivolá technika na místo na kontrolu rozvodů.

 

Mno dobrá, takže UPC chlápek přijede jako minule (stěžoval jsem si na rychlost ve večerních hodinách - bylo to přetížením), zjistí kulové a zase odfrčí pryč. Kua já nechci O2 :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to co v poslední době UPC předvádí je opravdu masakr!

Jak mi jede Classic (25/1,5)....

co se týká měření na rychlost.cz, myslel sem si, že se zlepšili, ale přesnější hodnoty to ukazuje jenom někdy, proto jediná správná volba je http://speedtest.net 8)

určitě bude problém u upc, mně to jede dobře... http://img189.imageshack.us/img189/6162/pingr.png

když tak napiš, že s nima končíš, bez nějakýho okecávání nebo důvodů... do tejdne ti někdo zavolá a bude se ptát proč, tak mu řekneš, že to stojí za ho*** a bude aspoň sleva a převedení na 30M... :)

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spadlo mi to zrovna ve chvíli, kdy jsem kopíroval data na firemní server, což mě ku*evsky naštvalo, tak jsem znovu zavolal na hotline. Prý je to v pořádku, tak jsem jim řekl přesně co to dělá a že na internetu kolují zvěsti o tom, že se modemy přelazují několikrát denně. Prý to není možné a chyba bude na mé straně. Tak jsem se toho chytrého pána zeptal, jak mi chce vysvětlil výpadek, kdy to vypadne mně i mým známým ze Sokolova přesně ve stejnou dobu (všechny to odhlásí z ICQ a přihlásí skoro ve stejný čas). Prý neví, ale jestli chci, tak přivolá technika na místo na kontrolu rozvodů.

 

Mno dobrá, takže UPC chlápek přijede jako minule (stěžoval jsem si na rychlost ve večerních hodinách - bylo to přetížením), zjistí kulové a zase odfrčí pryč. Kua já nechci O2 :(

 

Jo bezne operator vzdy mlzi musis trvat ze ces spojit skutecneho technika a ne papouska se zakladkou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jaku

Jak to, že se vám mění frekvence? Já jsem se domníval, že je fixovaná "Locked".

 

Downstream Value

Frequency 370000000 Hz Locked

Signal to Noise Ratio 36 dB

Power Level -7 dBmV

The Downstream Power Level reading is a snapshot taken at the time this page was requested. Please Reload/Refresh this Page for a new reading

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Breorn
Spadlo mi to zrovna ve chvíli, kdy jsem kopíroval data na firemní server, což mě ku*evsky naštvalo, tak jsem znovu zavolal na hotline. Prý je to v pořádku, tak jsem jim řekl přesně co to dělá a že na internetu kolují zvěsti o tom, že se modemy přelazují několikrát denně. Prý to není možné a chyba bude na mé straně. Tak jsem se toho chytrého pána zeptal, jak mi chce vysvětlil výpadek, kdy to vypadne mně i mým známým ze Sokolova přesně ve stejnou dobu (všechny to odhlásí z ICQ a přihlásí skoro ve stejný čas). Prý neví, ale jestli chci, tak přivolá technika na místo na kontrolu rozvodů.

 

Mno dobrá, takže UPC chlápek přijede jako minule (stěžoval jsem si na rychlost ve večerních hodinách - bylo to přetížením), zjistí kulové a zase odfrčí pryč. Kua já nechci O2 :(

 

Podle infa od známého tam byl vadný laser. Je vyměněný. Zlobí to furt?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Breorn
Jak to, že se vám mění frekvence? Já jsem se domníval, že je fixovaná "Locked".

 

Downstream Value

Frequency 370000000 Hz Locked

Signal to Noise Ratio 36 dB

Power Level -7 dBmV

The Downstream Power Level reading is a snapshot taken at the time this page was requested. Please Reload/Refresh this Page for a new reading

 

 

Záleží na lokalitě. Kde jsou nové CMTS, tak se DS kmitočet může měnit. Staré CMTS ED 3.0 neumějí, tudíž je dostupná jen jedna DS frekvence.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jaku

Asi ti lépe odpoví Tomus, já jsem měl i -9 dBmV a pouze jsem si myslel, že je to špatně. Tedy měl jsem velmi pomalý internet. Hodnota údajně může být až -15 dBmV.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dzioush

ja tam mam 4,0 a internet funguje dobre ,

 

trochu jsem s tim experimentoval a dostal jsem se nekam na -5,5 kde to jeste jakz takz chodilo . kazdopadne hodnoty v minusu nejsou asi nebudou spravne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já tam dnes mám :

 

Frequency 386000000 Hz Locked

Signal to Noise Ratio 33 dB

Power Level -4 dBmV

 

Upstream Value

Channel ID 1

Frequency 44300000 Hz Ranged

 

Power Level 49 dBmV

 

Ale jsou-li to dobrá čísla, nebo čísla na hranici nevím. :?

  • 150 Mb/s
  • -
  • Start
  • TC7200 (bridge mod), Router Asus RT-AX55
  • Litoměřice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...