Přejít na obsah

Stahování na síti BitTorrent jde velice pomalu.


Návštěvník KEMA

Doporučené příspěvky

Návštěvník Worm

počet seedů + počet leecherů = počet peerů

 

Jo máš pravdu :drunken:, měl jsem napsal počet seedů : počet leecherů, čili počet "nabízečů" ku počtu stahovačů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Krakoš

Noo, sice to musím čist pomalu a nadvakrát, ale chytám se. :P

Jen mi teď jde o jedno - sosám data co to dá, neřikám že nic novýho (spíš dost starýho - Gothic II) a je to lenivé jak slimák na kryplkáře: když se dostanu na 20kb/s, tak to je sláva, to otvírám Gambáče, ročník 1976.(to byl dobrej ročník....). Poměr PEER (ne leech) : SEED mám 20:5.... takže hádám, že to asi bude tim, co?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Nazdar lidi, tak mi to nedalo a musel sem se taky regnout...Můj názor je takovej, že torrent síť my chudáci s nevěřejnou adresou nikdy pořádně nevyužijem a veškerý stahování bude spíš o náhodě než o počtu seederů apod. (samo, že víc seederů dělá tu náhodu pravděpodobnější, ale pořád to bude jen náhoda). To všechno je kvůli tomu, že jsme za karnevalovym routerem, ke kterýmužto nastavení nemáme přístup a proto nám jsou etody typu port forwarding na dvě věci...Nebo snad už měl někdy někdo z vás, kdo používáte Azureus a máte neveřejnou adresu zelenej smajlík při stahování? Těžce o tom pochybuju a nic s tim jednodušše neuděláte, leda byste přešli na veřejnou adresu, ale komu se chce platit další prachy navíc, že? Takže stahování 10 - 30 KB/s je opravdu normální, někdy se ti to může rozjet i víc, ale nepočítej s tim, že využiješ tarif na 100% (no možná se ti to taky jednou za uherák povede=). A to samý podle mýho platí i pro další P2P sítě jako DC apod...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Derek
Nazdar lidi, tak mi to nedalo a musel sem se taky regnout...

 

Nemuzu tak uplne souhlasit a uz jsem to tu i rikal. Jeste pred trema mesicema jsem na neverejny byl a vetsinou jsem limit tlacil nadoraz - a to proto ze neni zadnej problem i mezi malym vzorkem seedu najit verejnou ip, tak to plati alespon u nas na trackeru. Temer vzdy se najde nekdo kdo to tahne a na koho se da pripojit a pak opravdu nemusi jit jenom o rychlosti do 30 kilo ....

A po zlevneni verejny uz myslim neni problem si ji vzit - tech par petek mi doda vic zabavy nez tech par stovek za HBO ...

Upraveno uživatelem Derek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tedy ja jsem bittorent nikdy nepouzil, ale podle me verejna ci neverejna IP nema na rychlost vliv,

predpokladam ze to bude podobne jakou u DC++, tzn. ze uzivatele s verejnou IP muzou stahovat od kohokoliv, ale uzivatele s neverejnou IP muzou ztahovat pouze od lidi s verejnou IP a protoze ti s verejnou IP jsou vice vitizeni (ztahuji od nich vsichni) tak to logicky jede pomaleji.

 

Jestli je to ale jinak, tak me prosim opravte.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já nevim, za skoro tři měsíce co sem na Karnevalu a taham přes torrent (klient BitComet) sem plně využil 1Mb jenom jednou a to ještě na krátkou dobu (samozřejmě tady mluvim o jednom torrentu, je jasný, že když toho taháte víc najednou, tak ten limit využijete...) Ten princip na jakym torrent síť funguje neznam uplně podrobně, ale doporučuju se podívat na tohle: http://azureus.aelitis.com/wiki/index.php/PortForwarding Člověk za NATem, ke kterýmu nemá přístup, nemá šanci torrent klienta (v tomhle případě Azureus) nastavit tak, aby ho plně využil. Tak nějak jsem to pochopil já...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...