Přejít na obsah

ping při online hře


Návštěvník tomas97

Doporučené příspěvky

Návštěvník Fireball
tak třeba na gameparku by se měl ping od upc pohybovat kolem 20 ms, pokud je síť aspoň trochu v pořádku...

 

Hraji na Holandskem servru...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník St@nley
70 us je moc zvlaste kdys ostatni maji 20 zvlaste u strilecek...napr u cska....jen upravim hraji na jednom evropskem servru...takze vzdalenost nehraje roli...a je to +- 3 hodky cestou autem pri prumerne rychlosti... :lol:

 

Tak za prvé, 70ms není vůbec problém a i při střílečce rozdíl oproti třebas 20ms nepoznáš! Vím o čem mluvím! Problém nastává od cca 100 a víc

 

A že jsi cca 3 hodiny od serveru? To taky vůbec nic neznamená. Že jsi na mapě takhle blízko neznamená, že budeš mít PING pod 1ms. Trasa může jít klidně přes servery někde v cizině a nebo přes velmi nekvalitní linky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

No já hraju counter-strike source, ping mam sice 11 ms, ale vsichni si stezujou, ze strasne laguju, samozdrejmosti jsou spravne nastavene raty u hry 100 100 25000, ale i presto me vsichni vidi lagovat, i ja vidim jak mi laguje, napriklad pri prehozeni zbrane, se mi to trosku lagne a vidim ji se vracet :-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
Návštěvník fanousekUPC

V dobe, kdy dnesni UPC byly v Sokolove jste jako Karneval, tak jsem hraval GUILD WARS, nikdy jsem nemel problemy. Ted asi 14 dni zkousim hrat opet. U Guild Wars je to trochu jinak resene nez u ostatnich onlinovek, takze PING okolo 200 je jeste O.K. Me beha ping prumerne tak okolo 150, ale hrozne to skace - od uzasnych 30 do 550 a to se stava behem chvilky. Nejhorsi je, ze v nepravidelnych intervalech mi na nekolik sekund uplne vypadne spojeni i kdyz ping je zelenej (coz znamena dobrej) a kdyz se mi pripojeni opet obnovi, tak uz jsem vetsinou mrtvej (moje herni postava) nebo spoluhraci uz jsou uplne jinde. Ptal jsem se ostatnich spoluhracu, ale ty podobne problemy nemaji, coz vylucuje, ze chyba je na strane Guild Wars serveru. Obratil jsem se kvuli tomu na podporu UPC, kde mi bylo odpovezeno takto :

o špatném spojení na herní servery nemáme žádné informace. Každopádně, jako provider můžeme kontrolovat a ovlivňovat kvalitu připojení na modemech a naší síti, pokud jde o připojení na několik určitých serverů (v cizí síti a často i v zahraničí), zde kvalitu spojení ovlivnit nemůžeme.

Tak kde je tedy chyba ? neřikejte mi hlavně, že mezi klávesnicí a židlí :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník fanousekUPC

Nezpozoroval jsem, ze by to zaviselo na urcite hodine. "Lagy" jsou jak rano tak vecer, zkousel jsem monitoring za pomoci PING plotteru a casto mi to ukazuje, ze nejake pakety se se na ceste k me ztraceji, casto i 100 %, ale i tady je to jako na houpacce, strasne rychle se to meni, proste totalne nestabilni pripojeni. Jinak zkousku provadim na ruzne servery u nas i v zahranici,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník fanousekUPC

Hmm. trochu jsem patral po Netu a zjistil jsem, ze tento problem je vseobecne znam. Dokonce i na zdejsim foru se problem nekolikrat resil, taky jste me na to mohl pane "tomus" upozornit, kdyz jste se diskusi ucastnil. Moc dobre vite, ze pricina problemu se nachazi uplne nekde jinde nez v momentalni zatizeni site.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...