Přejít na obsah

ostrava - zábřeh


Návštěvník aldik

Doporučené příspěvky

Návštěvník hanys.k
zase se UPC začalo je*at.. nemá někdo stejné problémy v Ostravě teďka? výpadky i několikrát denně, většinou jenom max.na půlhodiny, ale vždycky v nejméně vhodnou chvíl!! :roll::twisted::twisted:

před týdnem jsem měl asi 20 minutový výpadek...jinak ok. Hrabůvka kostel

 

u mě je ted výpadek zase každý den.. hlavně odpoledne a večer to padá velmi často a net je v tuhle dobu nepoužitelnej! jestli to mají přetížení, tak by si to měli posílit :roll:

 

zábřeh, kousek od náměstí SNP

nevím, jestli to s tím i souvisí, ale bydlím ve vchodě, kde UPC internet moc lidí nemá (vysoký věk najemníků) a proto to možná tolik nepadá....nevím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po 4 týdnech...
:( V červnu jsem pozoroval nepatrné problémy,ale ještě to bylo v normě.Rychlost dovnloadu a stabilita dobrá.Ovšem už od začátku července je problém s uploadem.Někdy mi napíše dokonce 0 a měření trvá 5min.Výpadky pozoruji i 10-15x za den.V logu modemu je to zcela jasně vidět.Myslím,že je čas se porozhlédnout po konkurenci.570kč za nespolehlivý net se mi zdá dost. :cry:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník aldik
:( V červnu jsem pozoroval nepatrné problémy,ale ještě to bylo v normě.Rychlost dovnloadu a stabilita dobrá.Ovšem už od začátku července je problém s uploadem.Někdy mi napíše dokonce 0 a měření trvá 5min.Výpadky pozoruji i 10-15x za den.V logu modemu je to zcela jasně vidět.Myslím,že je čas se porozhlédnout po konkurenci.570kč za nespolehlivý net se mi zdá dost. :cry:

 

červen u mě Ok, ale zrovna dneska odpoledne dva chvilkové výpadky :roll: ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:( Pokud s tím nic neudělají,jdu pryč

http://pictureup.cz/picture/verejny/12291229a.png

a měříš i na něčem jiném? speedtest.net třeba?

 

Měřím vždy,když cítím,že to jde ztuha.Už jsem na netu nějakou tu tisícovku hodin odseděl,poznám,kdy je pomalejší kvůli přetížení určitých servrů.To měření není 100% objektivní,ale když už vypadne i miranda a Skype,tak se něco děje dýl než pár sekund. :cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to nevim, co máš za připojení, když upc má v nabídce 10/1 za 494 a 25/1,5 za 599...

 

1) objednej si přes net Fiber Power 25, půl roku ho budeš mít za 300, pak za 599...

 

2) až ti potvrděj změnu, pusť se do hledání chyby u sebe standardním postupem:

- zkontroluj dotažení a zapojení všech kabelů, taky jestli nejsou zmáčknutý / poškozený

- zjisti, jestli nemáš v kompu škodlivej software

- pokud máš router, zkus jet bez něj

- restartuj modem přes administraci na adrese http://192.168.100.1 nebo vytažením na 30 sekund ze zásuvky

- otestuj rychlost stahování na ftp://zcu.cz a ftp://mirror.karneval.cz, pro upload použij třeba webový rozhraní serveru http://uloz.to nebo nahrávej paralelně aspoň dva soubory na ftp://ftp.upc.cz/, všechny hodnoty sleduj v programu Network Meter

- podívej se, jestli na jiným počítači to taky jede špatně

 

3) pokud nic z toho nepomůže, zapni stahování aspoň 10 a víc GB z obou FTP najednou, zavolej jim, nahlaš poruchu, přečti jim bod 2, cos všechno udělal a čekej, co ti řeknou... je několik možností:

- zdá se, že je všechno v pořádku, předají na detailní prozkoumání

- lokalita je přetížená a bude posílena

- chyba je v modemu a zavolají technika

 

hezky sem se rozepsal :lol: asi z toho udělám nějakou nápovědu na přišpendlení, protože je to pořád dokola to samý... 8)

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...