Přejít na obsah

ostrava - zábřeh


Návštěvník aldik

Doporučené příspěvky

Návštěvník piposek

No, super rychlost, jo? ale tak maximálně na měřácích... když si na 25 mbps lince (která mimochodem jede u mě jen 16 a měřáky ukazují okolo 10) pustím nějaký stream, tak to prostě přerušuje, trhá, pomalu se načítá do bufferu. Když přehodím síťový kabel z kabelového modemu do wifiny, která má net o rychlosti 3 mbps, tak netrhá nic, jede to plynule a do bufferu se to načítá tak rychle, že ještě není přehraná ani čtvrtka, ale v bufferu už je to natáhle celé.

Takže s tou rychlostí bych to nebral zas tak moc vážně, protože tady kecy typu že mám zavirovaný počítač nebo vadnou síťovku neobstojí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Dragokazov
Přesně... mi už zase padnul upload na 1 megabit... si prostě dělají co chcou...

Hehe to bude tím že jsem několik hodin uploadoval rychlostí 1.5Mbps jeden soubor.. :D asi má upc upload 10Mbps pro celou ostravu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník aldik

proč se Karneval prodával? :cry::cry: .. za dob Karnevalu jak sem s netem doma začínal tak to šlo úplně krááásně.. a jak to koupilo UPC tak se začalo j*e*b*a*t :? .. chtělo by to podat hormadnou stížnost ... 8):lol: ..a žádát slevu 50% aspon na rok .. :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Dragokazov

Slevu?? to by ti měli ještě platit ne? a můžu potvrdit karneval byl super za něl mi jel net 3Mbps na každém pc na síti.. ještě český telekom měl dobré adsl než je koupilo O2.. ale to jsem měl jak to spouštěli pak už ne teď to je taky děs.. A proč se prodával Karneval Media? odpověď jednoduchá: protože je v České republice taková korupce jaká tu je :cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
Návštěvník aldik

zase se UPC začalo je*at.. nemá někdo stejné problémy v Ostravě teďka? výpadky i několikrát denně, většinou jenom max.na půlhodiny, ale vždycky v nejméně vhodnou chvíl!! :roll::twisted::twisted:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník hanys.k
zase se UPC začalo je*at.. nemá někdo stejné problémy v Ostravě teďka? výpadky i několikrát denně, většinou jenom max.na půlhodiny, ale vždycky v nejméně vhodnou chvíl!! :roll::twisted::twisted:

před týdnem jsem měl asi 20 minutový výpadek...jinak ok. Hrabůvka kostel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník aldik
zase se UPC začalo je*at.. nemá někdo stejné problémy v Ostravě teďka? výpadky i několikrát denně, většinou jenom max.na půlhodiny, ale vždycky v nejméně vhodnou chvíl!! :roll::twisted::twisted:

před týdnem jsem měl asi 20 minutový výpadek...jinak ok. Hrabůvka kostel

 

u mě je ted výpadek zase každý den.. hlavně odpoledne a večer to padá velmi často a net je v tuhle dobu nepoužitelnej! jestli to mají přetížení, tak by si to měli posílit :roll:

 

zábřeh, kousek od náměstí SNP

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...