Přejít na obsah

Rychlost prý zvýšení


Návštěvník tomus

Je to slabé ?  

18 hlasů

  1. 1. Je to slabé ?

    • Dost slabé
      10
    • Slabé
      5
    • Je to super jsem blázen a nevím co umí konkurence
      3

  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

Návštěvník Worm
Ja si nemuzu pomoct, ale u me jsem jeste nezaznamenal zrychleni uploadu na rychlost kterou mi maji garantovat. Maximalne jsem nameril asi 165 kbps pri odesilani 1MB vzorku...Tak kde je ku*** tech 200 kbps???? :evil:

Pro uplnost jsem upload meril zde:

http://www.hesti.cz/speed/index.php?odkud=

 

Mně ten měřič rychlosti naměřil 105 kb/s, přitom když uploaduju na svoje FTP (Pipni), tak to jede zhruba na těch 200 kb/s. Takže doporučuju se vykašalt na tyhle měřiče a testovat rychlosti prakticky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja merim tady http://schema.chello.upc.cz/speed/ a namerim download na mensim vzorku 2800kbps pri vetsim 2200kbps, upload jsem meril jen na tom vetsim a mam kolem 320kbps... Jsem spokojen :wink:

 

Spis mi vadi, ze mi obcas vytuhne modem - tzn po zapnuti pocitace mi to nejede a musim modem restartovat - tvrde ze zasuvky.. Mam karneval chvilku, tak to jeste nemam poradne vypozorovany..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník iNDYCZ

Mam Karneval Turbo, tedy 1000/200. schema.mistral.cz/speed mi nameri 1300 kbps a upload 225 kbps, takze jsem vic nez spokojenej :) Jeste se mi nestalo, ze by mi rychlost klesla pod deklarovanou. 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...