Přejít na obsah

Dost divná firma


Návštěvník Pepa

Doporučené příspěvky

Pepo: zapomel jsi sem napsat jednu celkem dulezitou vec a to jeslti mas zasuvku Karnevalu primo doma, nebo jeslti napr. nemas jeste k domu ani natahle jejich kabely, v tom pripade by ti cenu asi tezko rekli jen tak z hlavy.

 

V našem paneláku Karneval je, spousta lidí ho mají zavedenej (jenom TV, ale internet dle infolinky lze taky), ale my přímo v bytě zásuvku nemáme.

 

Když mi neřeknou cenu z hlavy tak by měl někdo přijet omrknout situaci, já jim to říkal, když nebude cena přemrštěná dám si to na tuty zavést, klidně i zaplatím stovku dvě tři jenom za to omrknutí a sdělení ceny, ale oni byli jak tupí. "To nejde, musíte dát závaznou objednávku."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

za zavedeni zasuvky do bytu neplatis nic....to uz by bylo vsechno postaveny na hlavu.....

 

Za zavedení zásuvky se neplatí nic při zavádění kabelu do baráku. Po delší době se platí připojovací poplatek. Alespoň tak mi to říkal prodejce při zavádění kabelovky u nás v baráku loni.

 

Petr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník AC

...dokonce ani onen zřizovací poplatek. Byl jsem na modemu a na to, až nám do Zlína pude po kabelu i internet jsem čekal jako na smilování.

Vzal jsem si na dva měsíce v kaci Turbo - technik přijel, našli jsme zásuvku a on že kde mám PC. Tak jsem mu vysvětlil, že na druhé straně bytu. Hm, prej mu nenahlasili ze bude zapotrebi natahovat kabely - a 20m sebou nema. Tak mi zapojil modem do zasuvky, nechal si u mne nejake veci, smlouvu, prachy nebral a stavil se odpoledne, kdyz se natahl kabel a zkousel mi to v PC rozchodit - ja byl v praci. To se nepodarilo, pac jsem nemel v BIOSu povolenou sitovku. Ale ani za tohle, ze si s tim pulhodiny hral, nic nechtel. Uvadeji to i v nabidkach: prvotni rozchozeni, kdy Ti technik ma predvest funkcnost, je zdarma. Neco jineho by asi bylo, kdybych si to rozvrtal a objednal si vyjezd.

Musim to zaklepat, vse slape jak ma - i kdyz uz jsem mesic na tom "socialnim" programu, kde to GIGA je zalostne malo, ale aji na hrani online her, aji na bezne www to dostacuje...

Jo a prvni platba z inkasa byla taky cool - castka 2500cca - jsme volal a slecna na infolince mi vysvetlila, ze se jedna o rozklad snad osmi ruznych plateb - ale vse v poradku, TV, net atd... na mesic dopredu, zbytek stareho mesice... takze jim proste budu duverovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je divné, že v domě zásuvky jsou a u vás v bytě ne. Nebyla tam třeba zásuvka jednou již zrušena ? Pak bych bral, že si účtují zřizovací resp. obnovovací příplatek. Třeba to nabízeli před časem zadarmo zavést. Někdo však odmítl si to nechat instalovat.

  • Internet 300
  • -
  • TV Komfort
  • Modem Technicolor, 2x CA modul
  • Teplice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dmnc

První zavedeni je samozdřejmě zdarma, zásuvky jsou venku, protože Vám nebudou vrtat do bytu díry, když nakonec zjistí, že kabelovku nebudete chtít, jeslti ji tam někdo máte, tak je možný, že to někde tak dělali, ale ted platí, že kdo má na chodbe zásuvku nevytahlou do bytu, nemel ježte kabelovku, nebo tak :) když tam byla, je možny že už tu jednou byla a byla zrušená

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

za zavedeni zasuvky do bytu neplatis nic....to uz by bylo vsechno postaveny na hlavu.....

 

Za zavedení zásuvky se neplatí nic při zavádění kabelu do baráku. Po delší době se platí připojovací poplatek. Alespoň tak mi to říkal prodejce při zavádění kabelovky u nás v baráku loni.

 

Petr

 

A mel pravdu.. Hodim tady cenu z hlevu, ale mam pocit, ze instalace zasuvky v miste, kde je kabel v objektu se ceni cca na 1000-1500Kc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...GIGA je zalostne malo, ale aji na hrani online her, aji na bezne www to dostacuje...

.

 

JJ, na hry staci dobrej ping na herni server, a ten na karnevalu rozhodne nechybi..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...