Přejít na obsah

Light - garance rychlosti


Návštěvník LS

Doporučené příspěvky

Vsechny tarify jsou garantovane, ale po snizeni na 64/32 kbit uz ne, protoze je to nastevene na presno a rychlost ti pak uziraji ruzne ARP protokoly.

 

Realne nastavene rychlosti:

Premium: 2100/161 kbit

Turbo: 1074/161 kbit

Po omezeni: 62.5/31.25 kbit

 

Light nevim.

 

Od zitrka to uz ale bude trochu jine.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Ahoj

Jen jsem se nikde nedočetl, jestli si můžu dokoupit těch 5GB, co nabízejí v Doplňkových službách.

Tím by se z Light stalo 6gb omezené za 990,- , což je pohodička a pokud jsem správně četl, tak na ping je to ok (cosi o +- 20ms ?) - to je co mne zajímá, doma hlavně hraju - traffic mám okolo 4GB /měsíc (nyní ADSL 512/128 4GB limit od GTS = 1300,- vč" jelou pigs" poplatku)

Máte někdo skutečné zkušenosti s kvalitou Lightu / rychlejšího připojení (např domov kontra práce)

Pokud bych měl rychlost 150/50 u ADSL, tak se můžu jít s pařením schovat,ale dozvěděl jsem se někde, že u kabelu je to s pingem ok i při této rychlosti - že ping není přímo úměrný rychlosti.

 

Předem moc dík za odpovědi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na unor ma Karneval nachystane nejake novinky, takze bych ocekaval ze s tim Lightem snad neco udela.

Jinak ta nizsi rychlost nema na pingy zadny vliv, pingy jsou kolem 15-20 ms po CR, takze bych se toho nebal.

Ale na druhou stranu proc platit 990 Kc za Light s 6 GB limitu a rychlosti 150/50, kdyz za 1290 Kc uz mam 2000/300 a limit 20 GB.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prostě proč - protože je to v tom případě jen a puze dražší - takový "speed" prostě nepotřebuju - naco ?

pokud jsou pingy ok a limit můžu dokoupit, nevidím důvod proč utrácet další tři stovky za 2MBps připojení....

Ale samotnému mi to připadá divné - protože, proč by to potom takto nedělalo více lidí ???

to byl taky důvod mé původní otázky.....

 

Ale díky za info o brzkých změnách - přeci jen nejsem z těch nešťastníků, kteří mají jen klas. modem. takže to klidně ještě nějaký pátek s ADSL vydržím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

osobne se domnivam ze karneval vyrukuje s novym produktem v ranku UPC, coz znamena caena kolem 800 Kc, rychlost kolem 800-1000 kbps a limit kolem 10 GB.....cimz padem budou muset jeste zlevnit light, protoze ten by si nikdo za 700 nekupoval...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč by ho zlevňovali - prostě ho zruší - nahradí. (pokud by to bylo jak píšeš)

Byla by paráda kdyby vše fungovalo jak jsi nastínil.

To bych si dneska postavil třeba pěknýho Duronka 700 sestavičku

s 256 SD ramkou a 5gb 5200ot. HDD jako druhej komp pro mladou tak za 1500,- s dvouletou zárukou :lol:

některý věci prostě dosloužej, protože jsou nevé - lepší.

 

No nic to mi jen nedalo si rejpnout. Omlouvám se.

 

Ještě k té rychlosti

Máte zkušenosti jaká je reálná rychlost Dl při těch 150/50 :?:

 

Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rict s cim Karneval prijde v unoru si netroufam. Je to firma ktera se chova silne nepredvidatelne, nelogicky a netrzne. Takze pravdepodobne to bude opet nejaka mala zmena, kterou ale v podstate nikdo nepotrebuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...