Přejít na obsah

Karneval zvýší rychlost


tomus

Doporučené příspěvky

Návštěvník mifr

Jinak nejsem doma, tak nevíte někdo náhodou jestli už ten slavný UPLOAD jede víc??

 

No a asi takhle... už ve vlastním zájmu by měli v tom (snad) únoru oboje rychlosti podstatně zvednout protože technologie to samosebou umožnuje což víme všichni...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyby se raději zamysleli nad tím jak vychytat vytíženej upload a do toho padající download :((

Protoze to je tak jediny co me stale stve a to ze mi zvysi nekdo rychlost jen o 50kbits, aby pri hledani novyc zakazniku mohl rict: mame 4x rychlejsi upload nez modem, to je mi uplne na prd....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Karneval asi ještě nepochopil, že rychlost neni vše :-\

 

Kdyby měli nějakou nabídku typu "navrhni si sám", tak myslim, že by to bylo bezkonkureční ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Worm
Jinak nejsem doma, tak nevíte někdo náhodou jestli už ten slavný UPLOAD jede víc??

 

No a asi takhle... už ve vlastním zájmu by měli v tom (snad) únoru oboje rychlosti podstatně zvednout protože technologie to samosebou umožnuje což víme všichni...

 

U Turba to jede zhruba na těch 25 kB/s (200 kb/s), takže to jede rychlejc. :cyclops:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

proklamovane zvyseni je spis zesmesnenim sama sebe nez neco cim by se dalo chlubit. v brne je karneval s nabidkou sluzeb hodne za zady kokurence, nabidka light je slusne receno svymi sluzbami a cenou takovou malou zlodejinou, rychlost je spis ostuda a limit 1GB je snad az provokace, turbo je na tom o kousek lepe ale oproti konkurenci je uboha, turbo plus by snad jeste slo i kdyz za ty prachy a s tim uploadem... sam zvazuji domu pripojeni pres kabel, ale bohuzel mam moznost jen od karnevalu, UPC ani Netbox tam zatim nejsou :( at se ty pomazane hlavy v karnevalu zamysli a bud at snizi ceny nebo zlepsi sluzby, jinak ten 10.000-aty zakaznik bude jejich "posledni"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja nevim, prijde mi, ze jste se vsichni rozmlsali, ADSL na vas. Ja osobne jsem s Turbo od Karnevalu nad miru spokojenej ... 8)

A platis si ucet Ty, nebo Ti ho plati tatinek? :-))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...