Přejít na obsah

UPC opět zrychluje


Návštěvník Worm

Jako (potenciální) zákazník Karnevalu (Turbo/Trubo Premium) bych nejvíce uvítal:  

22 hlasů

  1. 1. Jako (potenciální) zákazník Karnevalu (Turbo/Trubo Premium) bych nejvíce uvítal:

    • Snížení ceny
      13
    • Zvýšení rychlosti
      1
    • Zvýšení datového limitu
      8
    • Netoužím nijak zvlášť po jakýchkoliv změnách
      0

  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

Návštěvník Worm

Společnost UPC začne od zítřka zvyšovat rychlost připojení k internetu prostřednictvím své sítě chello u služeb chello classic a chello plus. Zákazníci používající chello classic dostanou za stejné peníze jako dosud rychlost 2048/256, download tak bude rychlejší o půl megabitu, rychlost uploadu je zdvojnásobena. Uživatelé chello plus dostanou ještě hezčí dárek, kdy kromě dvojnásobného uploadu dostanou i zdvojnásobenou rychlost stahování. Nové parametry služby chello plus tak budou 4096/512 kbps.

 

http://www.zive.cz/h/Bleskovky/AR.asp?ARI=120155

http://www.digiweb.cz/4-10076440-15286860-i00000_d-e3

 

FUP, limity zůstávají!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem zvedav jak na to zareaguje Karneval, vanoce se blizi a lidi chteji rychly internet.

Na druhou stranu je ovsem treba rict, ze operator muze zvysovat rychlost vpodtate do aleluja, protoze ho to nic temer nic nestoji (pokud zachova stejny datovy limit).

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Worm
Tak jsem zvedav jak na to zareaguje Karneval, vanoce se blizi a lidi chteji rychly internet.

Na druhou stranu je ovsem treba rict, ze operator muze zvysovat rychlost vpodtate do aleluja, protoze ho to nic temer nic nestoji (pokud zachova stejny datovy limit).

 

Limity zvyšovat nikdo nechce, cenu snižovat už vůbec ne, takže se od Karnevalu dočkáme maximálně zvýšení rychlosti - vyšší čísla se hezky vyjímají na letácích a v tiskových zprávách. Ale třeba dvoumegabit bych docela bral, aspoň budou filmy dřív doma. :mrgreen:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem zvedav jak na to zareaguje Karneval, vanoce se blizi a lidi chteji rychly internet.

Na druhou stranu je ovsem treba rict, ze operator muze zvysovat rychlost vpodtate do aleluja, protoze ho to nic temer nic nestoji (pokud zachova stejny datovy limit).

 

Osobně si myslím o tomto kroku UPC , že je to obrana proti útěku zákazníků k nižšímu tarifu. Nic jiného v tom nebude.

 

Standík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

doufam, ze tady muze zanot i nazor druhe starny (myslin od uzivatele Chella).

 

Nemyslim si, ze by zrychlovani melo byt smerovano proti Chellu Easy exodu uzivatelu vyssich tarifu. Easy je pro jinou cilovou skupinu, tekl bych moderni sluzba na doplneni informacnich moznosti domacnosti. Na online Chello Easy je dostatecne, ale preci jen datovy limit mezi 5-10GB za mesic toho moc nedovoli. Spis si myslim, ze Chello Easy je prestupni stanici na jine tarify ... kdo nebude net vyuzivat tak ho stejne s nejvetsi pravdepodobnosti odhlasi jako zbytecny luxus a kdo ano tak prejde na 2Mbit a vys (nebo ke konkurencni sluzbe). Je dobre ze tady CH E je a je dobre ze CH K a CH + se zase posunulo dal. Zvlast ten Up mne velice trapil (kvuli online serveru).

 

btw. trochu OT:

porad te mi prosim jakym zpusobem se da zajistit otevreni portu u sluzby Karneval Turbo Premium. Nejaky odkaz na thread, kde se to uz resilo, pripadne nejake zkusenosti s timto pozadavkem. Pripadne je tato zalezitost mozna a je zdarma ?

 

Thx, kolegove ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Worm

...

Nemyslim si, ze by zrychlovani melo byt smerovano proti Chellu Easy exodu uzivatelu vyssich tarifu. Easy je pro jinou cilovou skupinu, tekl bych moderni sluzba na doplneni informacnich moznosti domacnosti. Na online Chello Easy je dostatecne, ale preci jen datovy limit mezi 5-10GB za mesic toho moc nedovoli. Spis si myslim, ze Chello Easy je prestupni stanici na jine tarify ...

 

No, to bych tak jednoznačně netvrdil. Těch 5 GB není zase tak málo. Přestupní stanice to možná je a právě prosto se snaží UPC nalákat zákazníky na dražší varianty tím zrychlením a zároveń se brání, aby lidé utíkali k Chellu Easy. Jinak nechápu, proč by UPC mělo zrychlovat - nikdo na ně netlačí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proc by mela nejaka firma dealt neco jen pod tlakem. Toto je uz jen dusledek konani nekoho druheho. Proto pokud urychluji a dovoluje jim to technika tak nejsem proti. Kamarad ma jejich sluzbu skoro od zacatku, kdy jeste byla jen 128/64 a stala 800, coz je cenovy rozdil cca 1/3 ale rychlostni je vice nez 10x (+/-). Proc nedostat za stejne penize neco lepsiho ? A limity mne netrapi, kdyz clovek vi co muze a jak to funguje tak nema problem ani s timto. Kdo chce levny net at si poridi Easy, ale nesmi to chtit pouzivat jako Klasik, nebo Plus. Ja bych rozhodne na Easy (i kdyby byla 512/256) nepresel, uz jen pro pocit. Za DialUp jsem svyho casu platil klidne i 2000-3000 Kc mesicne a 20 GB jsem urcite neprenesl. Proto je pro mne toto v podstate levne.

 

Vim ze studenti jsou zvykli na neco jineho a navrat do reality je pak tvrdy, ale budme realisti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Worm
Proc by mela nejaka firma dealt neco jen pod tlakem.

 

Spíš bych se ptal, proč by měla něco dělat firma bez tlaku (konkurečního nebo tlaku poptávky). myslíš, že UPC nebo Karneval zvyšují rychlosti jenom tak pro dobrý pocit? :jocolor:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslim, ze jo. kazde trozhodnuti jako jsou tato neco ovlivni. nic mene UPC ma dnes nakoupene technologie do 10mb oboustrane tak proc nezrychlit, limity sou prece jasne dany. to ze bylo UPC donuceno konkurenci bych netvrdil, zati nikdo nema na nabidku UPC. zacnu se bat o UPC az bude ADSL v cesku technoligicky stejne jako v (dansku a francii tam je dnes ADSL na 5mb a cucej pres to na bednu.)

 

CHELLO RULEZZZ

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...