Přejít na obsah

všeobecný POKEC okolo DVB aneb tlachání o všem možném :-)


Návštěvník Big.rob

Doporučené příspěvky

Návštěvník Katoda
Vlastním Hadman DVR+HD platím 1090+150+150 Kč.Mám mít jedne přímáč zdarma???[/size]

Zdarma je pouze jeden CV 5000. Další je za 90 Kč, DVR a HD jsou po 150 Kč/měsíčně. Ale od UPC je možné mít pouze 2 STB. Pokud tedy máš DVR a HD, tak je paltaba tak, jak ji uvádíš správně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
jirkaR: Vzdy platis 1x cenu za tvoju tv nabidku + pripadne STB (1. je zdarma (CV-5000), druhe za 90, resp. 150,- (DVR nebo HD).

Rozdvojku si tam dat muzes, ale budes divat jen na to co bezi na tv.

Jinak pouzit dalsi STB, nebo TV kartu s DVB-C a CI modulem.

Vlastním Hadman DVR+HD platím 1090+150+150 Kč.Mám mít jedne přímáč zdarma???

:evil::?:Změním nabýtku na Standart za 600 Kč,musím si Filmbox HD zaobědnat a za kolik???Jsou ostatní kanály HD v nabítce za 600Kč???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Pavel m: vse mas prehledne zde : http://www.upc.cz/pdf/Cenik_Digital.pdf

 

jak si muzes v ceniku precist tak Filmbox HD v balicku : Filmbox za 100kč nyni v akci pul roku jen za 50kč

Tak jsem změnil nabídku na standart+Filmbox extra.Chtěl jsem Skylink ale manželka chce sledovat něco jiného tak Skylink padá.Pouze Upc Digitál nabízí 2 setobox a analog hraje špatně.Kolik kdo platí za kabel UPC??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

tohle určitě pochytili od slovenské UPC (Kabeu plus nebo co to tam bývalo). ten měl už před lety ještě kromě obdoby klasiku i další rozšiřující nabídku (cenou podobnou klasik + hbo), ve které byly další extra kanály - z té doby si vybavuji, že tam byl třeba discovery, animal planet... (a na další si už nevzpomínám). vesměs to byly ale kanály s většinovou CZ mutací.

 

tímhle upc přejdou pomalu zákazníci už k satelitu, iptv nebo mikrovlnám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...