Přejít na obsah

to je vizitka!!!!!!


Návštěvník lukasnoe

Doporučené příspěvky

Návštěvník lukasnoe

No taky nmě to napadlo, že mě skrouhli kvůli downloadu, je pravda že jsem stahoval více dat, ale podle smlouvy mám download neomezený, taky jsem se na to dotázal technickému oddělení a došla mi odpověď že na můj modem posílají obnovovací signál. Tak nevím jestli to něco znamená a jestli se něco změní. Ale mám takový návrh co takhle se domluvit a začít hromadně posílat E-maily s důrazným upozorněním že stávajícím snížením rychlosti porušují smlouvu a žádat okamžitou nápravu a odesílat jim to každý den možná to nerozdejchaj a začnou s tím něco dělat.[/b]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je sice pravda že UPC záměrně ve smlouvě neuvádí garanci rychlosti namísto toho používají kouzelnou větu - s možností až 20Mb/s - čímž dávají najevo že zákazník taky nemusí dostat nic! Nicméně jde spíš o princip a hru nervů - kdo s koho! myslím si že kdyby jim začaly chodit E-maily s jedinou žádostí, asi by se dovtípili že se postižení uživatele domluvili na odvetě za jejich nečisté praktiky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lukasnoe

Jo, asi máš pravdu, a navíc s UPC nemá cenu se dohadovat je to skupina sama pro sebe. Ale co mi zbývá? O2 jsou další podvodníci a ještě horší než UPC a bývalý poskytovatel musel ukončit provoz na nátlak majitele domů ( mám podezření na komplot právě UPC a RPG o monopolním poskytovateli služeb ) a t-mobile to je jenom pokus o internet! No a jiná cesta není, alespoň u nás né.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jaku

Obnovovací signál, co to je?

To je nějaké kouzlo? Do dnes jsem si myslel, že to posílají do STB (digitální TV). To že se to dá poslat do modemu je pro mne po těch letech s Karnevalem opravdu novinka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lukasnoe

takže to vypadá že se stejně nic nezmění a já budu stejně v háji jako dalších X lidí kteří mají tu smůlu a s ubohou rychlosti se smířit a doufat že to do března dají do pořádku i když si osobně myslím že na to nemaj a já nakonec celý net zruším jinak bych asi skončil na uzavřeném oddělení nějaké psychiatrie. :evil:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Fingon1
Nic takovyho pochopitelne neni,

kabelovy modem si po resetu natahuje z TFTP serveru UPC konfiguracni soubor s aktualnimy nastavenimy.

Pokud operator chce neco zmenit, tak jednice v tom souboru.

 

Hmm to me zajima, jaktoze se mi potom teda stala vec, ze sem mel sice vyple PC, ale bez restartu modemu jsem tenkrat dostal rychlost z 6 Mbps na 8 Mbps..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...