Přejít na obsah

UPC omezuje rychlost s www.rapidshare.com??


Návštěvník koubi1

Doporučené příspěvky

Návštěvník Danek

Normálně přes free mi to stahuje 126Kb/s a soubor má 100Mb přibližně tento soubor mám stahnutý za 10-14min.a to je velmi málo takový soubor bých chtěl aby byl za 2min dejme tomu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník gew
Normálně přes free mi to stahuje 126Kb/s a soubor má 100Mb přibližně tento soubor mám stahnutý za 10-14min.a to je velmi málo takový soubor bých chtěl aby byl za 2min dejme tomu.

tak si zaplat premium ucet a nesvadej to na upc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Normálně přes free mi to stahuje 126Kb/s a soubor má 100Mb přibližně tento soubor mám stahnutý za 10-14min.a to je velmi málo takový soubor bých chtěl aby byl za 2min dejme tomu.

tak si zaplat premium ucet a nesvadej to na upc.

 

přesně tak!

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Danek

Až na to že je divné že z 90% mi to na jíných stránkách stahuje 1,2Mb/s ale zrovna na rapidshare mi to stahuje tak málo.Čím to může být??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Milav

Záleží na vytížení serveru a rapidshare zhruba od nového roku hodně omezil rychlosti na free, aby mohl navýšit max. rychlosti z placených účtů...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Danek

Dobře tak jestli to teď chápu tak rapidshare od nového roku snížil tu rychlost přes free a navýšil premium učtu??Tak ja jak blbec si kupuju internet od upc aby se mi to aspon trochu vyplatilo ta větší rychlost na rapidshare a celkem mě to rozčiluje prtože aspon na starém internetu sem měl 180Kb/s a na upc mám o 60kb/s měně takže 120Kb/s.Tak to je co říct.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Milav

Proč si proboha nekoupíš za pár stovek rapida - budeš mít klid a plnou rychlost. Rapid omezoval výše popsaným způsobem free vždycky, teď jen přitvrdil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...