Přejít na obsah

Nove kanaly a zmeny


tomus

Doporučené příspěvky

Návštěvník Big.rob

Tomus kolik mas programovych pozic ?? ja ted 83 , nemam tam Discovery ! uz sem zkusil jak manualni ladeni tak i automaticke a nic !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak

To je divný, že tam nemáš Discovery, protože pokud máš 83 programových pozic, tak bys měl mít nalazený všechny kanály.

 

Jinak, co myslíte, kdy přidají do nových multiplexů a doplní do rezerv ty nové kanály? Doufám, že s přidáním nových SD kanálů dojde i k přidání nějakých těch v HD rozlišení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Big.rob

Možná to není žádná novinka či změna , ale já si toho všiml až dnes , stanice ČT24 vysílá ke svému programu titulky pro neslyšící , ty se volí normal na ovladači stb , nikoliv přes teletext jako kdysi , pro většinu z nás nepodstatná informace ,ale někomu se může hodit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Phar
To je divný, že tam nemáš Discovery, protože pokud máš 83 programových pozic, tak bys měl mít nalazený všechny kanály.

To není tak jistý, protože jak jsem už psal dřív, třeba já mám 84 pozic, protože mám 2× novu. Jednou jako nova a jednou jako unnamed :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak

Jj, ale to je problém či spíše výmysl samotného tvého set-top-boxu. Určitě, jak tady řikal tomus, když smažeš všechny kanály a naladíš je znovu, tak jich budeš mít jen 83.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Phar

Jasně, já se nehádám, že je to něčí chyba a při naladění mi fakt najde 83 kanálů a po 3 minutách dívání ještě unnamed novu. Ta mi chleba nežere a ať tam je. Já jenom reaguju na těch 83 kanálů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...