Přejít na obsah

Rozhazene poradi predvoleb kanalu


homberg

Doporučené příspěvky

Nebyl jsem ted par dni doma a po navratu jsem zjistil, ze mam v TV naprosty chaos v poradi TV programu. Kazdy kdo pouziva UPC kabelovku mi da asi za pravdu, ze po urcite dobe si zvykne na pracne vytvorene poradi ulozenych predvoleb. Ma to nejaky vazny duvod, ze UPC cas od casu resetne signal a zakazniku ukladej znova? U Handana s nahravanim to teprve musi byt chutovka.

  • Kabel 500 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • 2x CA modul, Compal black
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak

No UPC tyto změny v řazení kanálů avizovalo již dříve, ovšem pak se od toho ustoupilo. Teď tedy začali se změnou řazení programů (podle mého vkusu tedy jednoznačně k lepšímu - řazení kanálů lépe odpovídá nabídce a je pro zákazníka přehlednější). UPC ale předem informuje v EPG, kdy a který kanál přesunou. Teď si toho můžeš všimnout například u TV Noe. A význam to jednoznačně má, jak už jsem psal výše zpřehlednění nabídky a poté na některých uvolněných pozicích přidají nové kanály, opět je přidají na místo tak, aby to bylo přehlednější.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jaku

O přesunu TV Noe jsem tu už četl, ale sám nic v EPG nevidím.

75 - TV Noe ... normální plán vysílání

narozdíl od

76 - Sport5 ... text "Přesunutí programu"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak

No vždyť jo, tak se koukni do EPG programu Sport5, kde je "Přesunutí programu" a zobraz si podrobné informace, je tam napsáno: "Program Sport 5 byl přesunut na jinou programovou pozici. Od 19. 1. 09 na této předvolbě uvidíte TV Noe."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle presouvani kanalu chapu, ale ja jsem mluvil o tom, ze jsem mel totalne prehazeny vsechny krome zakladnich CT1,Ct2, Nova a Prima. Jo a navic mam Nova Cinema 2x a jeste jeden program je tam 2x (nazev si ted nevybavim, nepodstatnej kanal pro me)

  • Kabel 500 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • 2x CA modul, Compal black
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...