Přejít na obsah

Volné vysílání HBO


Standa

Doporučené příspěvky

hm, to HBO HD mi přijde fakt deformované..obraz sice je 16:9, ale kvalita neodpovídá HD (jediné co je HD, je to logo :lol: )...a také je ořezaný mi přijde, pač vpravo dole se čas od času objevuje ořízlé logo HBO USA...hm, oproti normál HBO skoro obrazem žádnej rozdíl..čekal jsem, že když to jede přímo z USA, kde vysílá v HD každej druhej kanál a každej operátor, bude tomu obraz odpovídat, ale jak se zdá asi ne...no, co nadělám..

 

dotaz pro ty, co jindy HBO HD jinak mají:

je ten obraz oproti normálnímu HBO tak rozdílnej ? nebo to je stejný jak zrovna teď?

 

jinak ale UPC děkuju, že i když za obraz nemůže, snažej se aspon tim, že HBO lidem na těch pár hodin odblokujou...

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak

Hm, myslel jsem si, že to v tom HD pojede, škoda, ikdyž ne že bych se na to koukal, jen sem tam na to přepnu, ale oproti normálnímu HBO je obraz na HBO HD o něco lepší. Pokud mám obraz na HBO nazoomovanej, aby byl přes celou obrazovku (abych nekoukal na malý obrázek uprostřed obrazovky, nebo na roztažený ksichty), tak je stoprocentně obraz na HBO HD lepší.

 

Na HBO HD byl ze začátku obraz roztáhlý, takže všichni vypadali poměrně tlustý. Potom to HBO zvětšilo tak, aby byl obraz v normálních proporcích.

 

Jinak si myslím, že za kvalitu nemůže ani český HBO. Podle mě už tahají obraz v takový kvalitě z Ameriky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak alespoň ten formát zpravili, ale ta kvalita je pořád taková, že je lepší se na to dívat na normálním HBO v malém okénku uprostřed

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak

to je právě to v malém okénku uprostřed, ale pokud to nazoomuješ na klasickém HBO, tak je to strašně hnusný - tam vidíš pomalu kostičky, ze kterých se obraz skládá, ale když to přepneš na HBO HD tak je ta kvalita oproti klasickýmu HBO o hodně lepší

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je právě to v malém okénku uprostřed, ale pokud to nazoomuješ na klasickém HBO, tak je to strašně hnusný - tam vidíš pomalu kostičky, ze kterých se obraz skládá, ale když to přepneš na HBO HD tak je ta kvalita oproti klasickýmu HBO o hodně lepší

 

u mě se zazoomované SD a to na HBO HD příliš neliší, proto je lepší sledovat SD v malém okénku uprostřed obrazovky, sice menší obraz ale je to přijatelnější než ty blitky na HBO HD . . . navíc začínám být otrávenej z těch patriotistickejch keců, takže to asi brzo vypnu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Mlok

Záleží jak který film. Někdy něco jede skutečně v HD a je to velmi dobré. A něco zase je jen upscalovaných a tedy ne o moc lepších než v HBO klasickém (pokud se obojí dá na celou obrazovku, tak je ale pořád i to upscalované na HBD HD o třídu lepší než to co je na HBO klasickém).

A v těch případech, kdy je to skutečně v HD je pak rozdíl HBO HD x HBO obrovský.

 

Poslední dobou bych řekl, že těch věcí skutečně v HD je čím dál více.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...