Přejít na obsah

Setobox atd. prosím o radu


Návštěvník Miras

Doporučené příspěvky

Ano už to asi chápu 1. dostanu zdarma , a za 2. a 3. platím 90 nebo 150 kč a za 2 roky to vracím. A když tedy po 2 rokách to budu muset vrátit tak si to pak zase znova musím zapůjčit nové . A ještě tohle jestli by si věděl až skončí analogové vysílání , tak skončí i na kabelovkce analogové ? Pak tedy skončí placení kabelové analogové televize a bude se platit jen digitální když třeba na tom máš nějakou nabídku programovou . Jelikož ted se musí platit oboje když chceš digitální bez analogového by to asi nešlo je to tak asi vid dík předem jestli mě pochopíš

nic po 2 letech nevracíš.vracíš to až tehdy,kdy je ukončena smlouva.třeba po 10 letech.

v rámci digi nabídky ti jede analog zadarmo.to zn,že na 1 tv můžeš sledovat digi. a na 2 tv analog

  • -
  • -
  • -
  • -
  • Brno-Kohoutovice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Miras

Aha taklr to je tak čemu vlastně je dobré mít to digitální od UPC když analog na kabelu zůstane pořád . Jestli má nějaké výhody Děkuju předem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha taklr to je tak čemu vlastně je dobré mít to digitální od UPC když analog na kabelu zůstane pořád . Jestli má nějaké výhody Děkuju předem

výhody.větší výběr programů(najed si na upc.cz/dokumenty/kab.tel./program.nabídka a můžeš si to hned porovnat s analog.program. nabídkou,co máš naladěno na tv) .analog nabídku ponechají,ale časem ji stejně asi omezí na základní programy,které jsou šířeny vzduchem.takže když ti bude za 4roky stačit až16 programů.co jdou chytat vzduchem a jsou zadarmo,tak by si zbytečně platil UPC měs.poplatky

  • -
  • -
  • -
  • -
  • Brno-Kohoutovice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak

Ale stejně, ty si myslíš, že můžeš mít od UPC 3 STB, jenže to není pravda. UPC ti zapůjčí maximálně 2 set-top-box. Nevím, jak je to s tím, když si STB koupíš na e-shopu Licy, ale možná to bude taky tak, že ti dovolí maximálně dvě dekódovací karty.

 

Jinak k analogu, analog se nejspíš rušit nebude. Analogová nabídka MINI asi zůstane zachována stále, akorát ta rozšířená nabídka se po čase nejspíš zruší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dave67
Analogovou mám jen v případě až si budu muset kupovat digitální jak to je dopředu se zeptat. Až ta analogová nepujde. U analogové ty televize propojené mám s tím.

analog na kabelu rušit nebudou

 

Cili analog na kabelu UPC pojede treba 10 let? Vsechny programy +- co doposud? Ja mam samozrejme digital, ale dedovi rekli ze analog se na konci roku vypne, jestli nechcou digital. Samozrejme na to skocil tak si to objednal...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Fingon1
Analogovou mám jen v případě až si budu muset kupovat digitální jak to je dopředu se zeptat. Až ta analogová nepujde. U analogové ty televize propojené mám s tím.

 

Analogova pujde porad - tedy do te doby dokud to bude pro UPC vyhodne. Analog po antene nepujde (po kabelu ano). :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...
Návštěvník

Dobrý den, chci se zeptat..

mám vlastní setobox a modul/wifi a objednala jsem si programy a internet od UPS..Prý musím mít přímo jejich přístroje..je to pravda,nebo stačí to mé??..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

V podstatě je to pravda. UPC poskytuje programy především ve standardu DVB-C, omezeně i DVB-T. Čili pro příjem je nutno mít zařízení, které je schopné programy v tomto standardu zpracovat. To zajistí pouze televizor s tunerem pro příjem v DVB-C (starší televizory jsou schopny přijímat pouze analogové vysílání), nebo je nutno mít k televizoru další přídavné zařízení, tzv, Set-Top-Box, jehož výstup se k televizoru připojí (televizor musí mít minimálně konektor SCART, aby se STB mohl připojit). Samozřejmě STB lze použít pouze pro standard DVB-C, jiný (DVB-T použít nelze).

Pro internet od UPC je v každém přpadě nutno mít tzv. modem, který UPC rovněž poskytne a případně i zprovozní....

Takže ANO, v UPC pravdu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den, chci se zeptat..

mám vlastní setobox a modul/wifi a objednala jsem si programy a internet od UPS..Prý musím mít přímo jejich přístroje..je to pravda,nebo stačí to mé??..

Co je to za STB a modul? Kde byly koupelny....

  • 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • modem, VTV box
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...