Přejít na obsah

Setobox atd. prosím o radu


Návštěvník Miras

Doporučené příspěvky

Návštěvník Miras

Ahoj potřeboval bych se zeptat . Mám v bytě 3 televize a potřebuju k nim koupit 3 setoboxy od UPC . Od UPC mám analogovou televizi a internet. Tak jestli se musí ke každé televizi kupovat jeden nebo jestli to jde nějak propojit v jednom? Pak jestli se dá setobox zakoupit hned nebo nějak na splátky ? A kyž bych tedy dostal 3 setoboxy jestli se na každom platí programy zvlášta třeba 200-200-200 nebo jen za službu pro domácnos t 200? Něco jsem slyšel od 90 kč měsíčně u setoboxujako splátka nebo tak jestli o tom něco víte.

Děkuju předem ktomuto o radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Fingon1
Ahoj potřeboval bych se zeptat . Mám v bytě 3 televize a potřebuju k nim koupit 3 setoboxy od UPC . Od UPC mám analogovou televizi a internet. Tak jestli se musí ke každé televizi kupovat jeden nebo jestli to jde nějak propojit v jednom? Pak jestli se dá setobox zakoupit hned nebo nějak na splátky ? A kyž bych tedy dostal 3 setoboxy jestli se na každom platí programy zvlášta třeba 200-200-200 nebo jen za službu pro domácnos t 200? Něco jsem slyšel od 90 kč měsíčně u setoboxujako splátka nebo tak jestli o tom něco víte.

Děkuju předem ktomuto o radu

 

Pokud mas analogovou tel. od UPC, Set top box nepotrebujes. Signal jde analogove ze zasuvky. Staci rozdvojka, ci roztrojka k vedeni k jednotlivym televizim. STB je jen k digitalni televizy. Pokud si tu objednas, mela by ti jet i jeji analogova obdoba. Pronajem STB je resen v ceniku. Mam dojem ze prvni je za 1 kc a dalsi okolo 90. Ale mrkni se.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Miras

Analogovou mám jen v případě až si budu muset kupovat digitální jak to je dopředu se zeptat. Až ta analogová nepujde. U analogové ty televize propojené mám s tím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Analogovou mám jen v případě až si budu muset kupovat digitální jak to je dopředu se zeptat. Až ta analogová nepujde. U analogové ty televize propojené mám s tím.

 

k digi. kabelovce dostaneš první STB(CV 5000) zadarmo,druhý za 90 kč/měs,HD nebo DVR STB 150KČ/měs.pakliže by si chtěl jako první STB HD nebo DVR,opět zaplatíš 150kč/měs

  • -
  • -
  • -
  • -
  • Brno-Kohoutovice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Miras

Chápu to tedy tak ,že když si koupím první ten je ZDARMA, druhý za 90 nebo 150 kč /měs, a když bych chtěl ještě třetí zaplatím zase znova 150kč.

A to je napořád nebo je to formou splátek 90kč třeba na 24 měsíců a po uplynutí už je setoboox můj nebo nějak jinak děkuju

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Miras

Aha tak když jsou tedy zapujčeny 2 setoboxy ty mi teda nepatří a platím za ně pořád každej měsíc abych jim nemusel platit pořád tak si to zakoupit najednou nemůžu ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chápu to tedy tak ,že když si koupím první ten je ZDARMA, druhý za 90 nebo 150 kč /měs, a když bych chtěl ještě třetí zaplatím zase znova 150kč.

A to je napořád nebo je to formou splátek 90kč třeba na 24 měsíců a po uplynutí už je setoboox můj nebo nějak jinak děkuju

chápeš to trochu špatně.

po objednání digi.nabídky od UPC dostaneš základní STB ZADARMO,druhý za 90,resp.za 150kč/měs(podle toha jaký chceš).není to žádná splátka,ale částka za pronájem.po skončení smlouvy jim to zase vrátíš.pak je tady ještě jedna možnost.na www.dvb-c-shop.cz si koupíš STB jaký chceš a firma ti ho po ověření u UPC pošle.v tomto případě je STB navždy tvůj

  • -
  • -
  • -
  • -
  • Brno-Kohoutovice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Miras

Ano už to asi chápu 1. dostanu zdarma , a za 2. a 3. platím 90 nebo 150 kč a za 2 roky to vracím. A když tedy po 2 rokách to budu muset vrátit tak si to pak zase znova musím zapůjčit nové . A ještě tohle jestli by si věděl až skončí analogové vysílání , tak skončí i na kabelovkce analogové ? Pak tedy skončí placení kabelové analogové televize a bude se platit jen digitální když třeba na tom máš nějakou nabídku programovou . Jelikož ted se musí platit oboje když chceš digitální bez analogového by to asi nešlo je to tak asi vid dík předem jestli mě pochopíš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...