December 9, 200817 yr ANO, AC3 funguje bez problemu, jak s TV LG, tak s receiverem. Zvuk je o poznani kvalitnejsi, Jsem zvedavy, jestli budou take poustet 5.1
December 9, 200817 yr Já s tím mám problém - zvuk je posunutý o několik ms dopředu. Když nastavím spoždění na recieveru, tak ostatní stanice jsou zase spožděné.
December 9, 200817 yr Tak už problém nemám, včera zprávy posunutý zvuk, momentálně je to v pohodě a slova padnou do huby....
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.