Přejít na obsah

Jak to bude cenou UPC internet když O2 dám svím klintum slev


Návštěvník koubi1

Doporučené příspěvky

Z vlastni zkusenosti bych rekl, ANO, je tu _velka_ sance. Fakt vim, o cem mluvim... ;).

 

Tak dnes tam volal, a hned dostal slevu 50 procent na 12 měsíců na internet. Takže vřele doporučuji jim zavolat. S tím, že od nového roku bude mít těch 10 M. A prý ani nedělali žádné fóry.

  • 150 Mb/s
  • -
  • Start
  • TC7200 (bridge mod), Router Asus RT-AX55
  • Litoměřice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Radomir Drda

To MB: ty jsi mel digitalni UPC? potom napis jaky se ti zda obraz - porovnej UPC a o2 (abych vedel ze treba nemam odejit od o2)

 

urcite napis

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To MB: ty jsi mel digitalni UPC? potom napis jaky se ti zda obraz - porovnej UPC a o2 (abych vedel ze treba nemam odejit od o2)

 

urcite napis

Ne ne, ja mel analog. A ani to porovnavat zatim nemuzu, neb samoinstalcni balicek sice dosel, nicmene v tomto podelanym byte, kde je telefon v kuchyni, TV v obyvaku a pocitac v loznici, nelze vsechno propojit jen tak snadno jako na promo videu samoinstalace :(. Musim si nekoho pozvat. Pak klidne napisu, ale srovnani digitalnich TV bohuzel nemuzu poskytnout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník esquire

Radomir Drda: Odejít byste od O2 měl hlavně kvůli ceně, protože u UPC ušetříte nemalé peníze a získáte podstatně lepší parametry služeb. Ale tak jestli rád platíte hodně...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Radomir Drda

já bych přešel hned, nerad bych ale měl horší obraz na TV než má O2 nenašel jsem nikoho kdo by mi odpovědně poradil.. jak je to s výpadky, kostičkováním...

 

a potom

 

Jak by to vypadalo cenově když chci

 

TV standart, Internet 20 Mb/s (běží tou rychlostí?) a STB s HDD a ještě STB HD?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník miki

Radomir Drda- Ahoj, ohledně obrazu, občas tam jsou kostky, ale není to tolik, jako kdysi. Obraz už je slušný, pokud bys chtěl, můžu ti na mejl poslat fotku, ale to ti nejspíše moc nepomůže. Ohledně výpadků, nejsou časté a hlavně se to UPC snaží celkem rychle řešit. Pokud máš telefon od nich, je volání na infolinku zdarma, což se hodí. Měl jsem možnost vidět obraz u O2 a ten rozdíl jsem nějak velký neviděl. Ovšem musíš brát v úvahu, že tohle je můj pohled, ale pokud chceš přejít, tak to za to rozhodně stojí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Radomir Drda

to miki: jeste definuj obcas - 1x za hodinu, den, mesic atd.... srovnani s O2 - da se tedy rict ze UPC digital neni horsi?

 

jak velky vliv ma STB? jestli to bude 5000, 6000 nebo 7000?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Radomir Drda: Odejít byste od O2 měl hlavně kvůli ceně, protože u UPC ušetříte nemalé peníze a získáte podstatně lepší parametry služeb. Ale tak jestli rád platíte hodně...

Temi "podstatne lepsimi parametry" bych se moc neohanel, kolego. Jiz nekolik mesicu se zde resi problem s degradaci, filtraci prip. uplnou blokaci P2P siti u UPC.

Co se tyce UPC digi TV, muzu tlumocit od dvou znamych, kteri s ni nikterak spokojeni nebyli (zamerne pisu v minulem case, neb soucasny stav uz nevim) -- kostickovani bylo caste, nekdy i dlouhodobejsi vypadky. Nemluve o nekdy az marne snaze o nejake vyrizeni, reklamaci. UPC se predhani pokud jde o noveho zakaznika, jakmile ovsem podepisete, v podstate na Vas serou. Tedy ne, ze bych od O2 cekal neco jineho, ale musim trochu srazit Vas optimismus.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...