Přejít na obsah

Jak to bude cenou UPC internet když O2 dám svím klintum slev


Návštěvník koubi1

Doporučené příspěvky

Návštěvník koubi1

Ahoj O2 dal slevu 119kč na interne.

http://www.zive.cz/Bleskovky/Telefonica ... fault.aspx

 

UPC by mělo taky dát slvu na svůj inetenet místo 570kč na 470kč = 10Mb/s nebo 13Mb/s

prostě stavající zákazníci budou platit od 1,1,2009 470kč a budou mít 13mb/s

protoze 13mb/s a 10mb/s není tak velký rozdíl!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na druhou stranu, o2 trio (pevna, 8Mb adsl, digi tv) je ted v akci za 900Kc. Kdo plati pevnou a odebira od upc televizi i internet, pro nej je to pomerne vyhodne. Osobne do toho asi pujdu. K cemu mi je zvysovani rychlosti netu, kdyz mi blokujou/filtrujou P2P komunikaci. Na web 13Mbit nepotrebuju...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak postupovat při zařizování slevy u upc už tady bylo nesčetněkrát napsáno... :roll:

 

Je nějaká šance dostat slevu, když je jen ANLOGOVÁ MINI nabídka a Internet 2 Mb/s ??

 

Kolega má právě toto ( MINI a 2Mb), ale bojí se tam zavolat s hrozbou výpovědi, protože kdyby s výpovědí souhlasili, tak nemá jinou alternativu na připojení na net.

  • 150 Mb/s
  • -
  • Start
  • TC7200 (bridge mod), Router Asus RT-AX55
  • Litoměřice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Radomir Drda

je klidne do toho bez, ale: (mám trio, takze vim o cem mluvim)

1) cena je jen na 1 rok

2) kdyz mas pustenou TV tak ti internet bez tak 4 MB

3) pokud más multi (druhá tv) tak internet bezi 1 MB (pokud jsou pustene obe tv)

4) p2p a rapid blokuji taky (rapid urcite)

 

Ja hodlám jít opacným smerem :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník allien

Jenze u O2 taky zalezi na vzdalenosti a kvalite vedeni...,kdyz jsi treba vic nez 5 km od ustredny tak ti tezko daji plny 8Mbit,krom toho to NENI garantovana rychlost,ja vim na surfovani to staci,ale TV casto zakostickuje a na net,na stahovani z rapidshare a P2P siti to fakt neni,vim o cem mluvim,pracuji v O2,takze radeji UPC,ale kdyz to chcete klidne do toho jdete,pak si nestezujte ze to stoji za ... co chces tahat po 2 dratech ktere kdyz se tahali tak byli jen na telefonovani a ted se pres ne taha net a TV takze to hovori samo za sebe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dik za odpovedi, ale pozde :). UPC bylo prave zruseno a samoinstalacni balik od O2 je uz na ceste.

 

Pred objednanim jsem samozrejme volal na podporu a dotazoval se na moznou rychlost netu -- odpovedi mi bylo 9Mb, coz neni spatne. Vim vim, pri soucasnem sledovani TV to bude mene, ale uprimne receno, nepotrebuju mit nejak extra velke rychlosti, jen chci, aby mi jely (mimo jine) i P2P site. Ono k cemu mi je u UPC od noveho roku 13Mb, kdyz to vyuziju jen na web, ze... P2P site vyuzivam predevsim navecer, takze fakt, ze tuto komunikaci UPC laskave uvolni v rannich hodinach je mi k nicemu.

 

Kazdopadne, jak sami pisete, s touto zvyhodnenou cenou je to jen na rok (i kdyz, znate to, kdyz pak budu chtit odejit, oni mi tu cenu radi ponechaji, ne-li jeste snizi... mam takovou zkusenost zatim se _vsemi_ poskytovateli komunikacnich sluzeb). Cili to beru jako zkouskove obdobi, po nemz se dal rozhodnu, zda zustanu u O2, nebo prejdu zpet k UPC.

 

Uprimne receno, i kdybych mel ted dostat u O2 horsi sluzby, tak uz jen z principu bych se toho UPC zbavil. Strasne nerad se sebou nechavam vymrd.vat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je nějaká šance dostat slevu, když je jen ANLOGOVÁ MINI nabídka a Internet 2 Mb/s ??

 

Kolega má právě toto ( MINI a 2Mb), ale bojí se tam zavolat s hrozbou výpovědi, protože kdyby s výpovědí souhlasili, tak nemá jinou alternativu na připojení na net.

 

Z vlastni zkusenosti bych rekl, ANO, je tu _velka_ sance. Fakt vim, o cem mluvim... ;).

Na druhou stranu, vzdy se ptaji na duvod prechodu. A pokud rekne, ze chce jit ke konkurenci a oni cirou nahodou budou vedet, ze v dane lokalite jina moznost neni, vykaslou se na to.

Vzdy se ozve nejakej operator, kterej sedi kdesi v Praze v jejich call-centeru, a ten toho sam o sobe vi celkem h***o. Ale je mozny, ze to maji podchyceny nejak systemoveji a ten operator to pred sebou vidi na monitoru. To fakt nevim.

 

Ale stejne bych to zkusil. Koneckoncu muze rict, ze to chce zrusit z duvodu prilis vysoke ceny -- zda se mu proste prilis vysoka a nechce ji jiz nadale platit. Oni radi slevni...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...