Přejít na obsah

CV-7000HD a HDMI kabel od výrobce


Návštěvník PcBuh

Doporučené příspěvky

Návštěvník PcBuh

Po cca. 2měs. používání kabelu se mně v sobotu ráno rozjel jen obraz a zvuk nikde a ta bych se rád zeptal zda tu někdo mněl taky takové problémy.

 

Případně prosím o doporučení kabelu jak koupit a mít pokoj TV je TOSHIBA 40XF356DG

 

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník andy

mám také tv toshiba 32pg3000 a stejné problémy, při minulém sw 7000 jsem byl nucel zapojit zvuk analog, je nutné v menů tv vybrat zvuk na hdmi jako automat, kabel jsem koupil asi v ceně 1000 kč, diametrální rozdíl v barvách,po aktualizaci sw už zvuk nezlobí,ještě pomohl hdmi 2, na hdmi1 nejde nastavit zvuk.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejak nechapu jak by ruzne kabely mohly zpusobit jinou barevnost.

 

Prenaseji digitalni signal a ten je na vystupu stejny jako na vstupu. Pokud by prece jen doslo k ruseni, pripradne by nestihal prenaset, tak obraz bude kostickovat. Ale rozhodne to nebude mit zadny vliv na barevnost.

 

Takze u vyberu kabelu staci aby zvladal prenaset data dostatecne rychle coz zvladne 95% kabelu za 200,- (pri delce okolo 2m).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bohužel je to s kabely tak. a rozdíly jsou na mé TV nešlo s originálem od Handanu spustit nic jen černá obrazovka. Se Soňáckým to běželo. I na jiných forech o tom píší a hodnotí kabely podle obrazu na TV. Oni jsou mezi nimi rozdíly jak v kat 1a 2 tak i v tom na co jsou certyfikovány. 1.2 a 1.3 a nebo b jsou už dost viditelné rozdíly. Půjčte si někdo Altonu nebo referenční Diamond HD + a porovnejte s s kabelem za 200 CZK.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No me hlava nebere to, ze pisete o dodavenem HDMI kabelu - vy jste vsicni nejaky k STB dostali? :shock:

Ja pouzivam svuj vlastni :!: , ale jestli k STB mel byt pribaleny kabel, tak uz me to UPC fakt se*e :evil::evil::evil:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...