Přejít na obsah

Slovenské kanály a Nova Cinema


Návštěvník pavel koritak

Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník Fingon1
Zkontroluj kabelaz, ale vypada to na ruseni.

 

Uz si jim tam teda volal a vyresil to ruseni?? Cim to bylo?? Me to rusi ty slovaky a cinemu uz pres pul roku, sice se na ne moc nedivam, ale kdyz zrovna chci tak signal bud vubec nejede nebo je tak trhany ze ani nevim co to tam jede.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dmnc

Rušení U:fonem samozřejmě v pásmu, kde vysílá, je někdy vcelku značné. Kabeláž nově vyměněná, avšak ani to nepomůže, mobil od U:fona položen metr od STB a při hovoru se mi vždy obraz nadobro zastaví a signál se naprosto ztratí :) Že nám to ten mimozemšťan dělá ale složitým :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musim rict ze ten Ufon uz me pekne sere,

3 mesice me blbly slovaci na 418 Mhz a castecne i mux na 426 Mhz, pak zacatkem ledna zniceho nic to prestalo uplne blbnout a jelo to asi tyden bezproblemu (uroven signalu na 418 soupla o 10 % na uroven ostatnich muxu), ovsem po tydnu se to opet vratilo do puvodnich koleji. :evil:

S kabelama jsem v lednu nijak nemanipuloval.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stejný problém paket Slovaci + Cinema včera asi 5 krát za hodinu kostičkoval.Proč UPC nepřeladí paket někam jinak,´místo nějakého programu v analogu.Kabel nový .Budou nové programy???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem stejný problém.Slovenské kanály a nova cinema se sekali , vypadával obraz,slabý signál.Přijel technik z kabelovky vyměnil mi koax.Dal mi ta 4 x stíněný koax a jede to už dva týdny bez problémů!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Phar

Jsem rád, že ti teď všechno funguje jak má, ale je pravda, že já mám problém tak jednou za dva měsíce a pokaždý se jedná o přelomený stínění u koncovky. Takže 4× stínění dobrý, ale na konektorech záleží snad ještě víc (nikdy jsem si nemyslel, jak hodně). Mám kabely stíněnej 2×, což mě i settopboxu :lol::lol::lol: připadá dostačující.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...