Přejít na obsah

Vrácení HD Handanu


Návštěvník Luger

Doporučené příspěvky

Návštěvník Luger

Už jste ho někdo vracel?

 

Já ho chci vrátit a dostat zpět bezplatný Handan (CV-5000) a uštřit 150,- měsíčně když mám vlastní CA modul na HD. Zadal jsem požadavek na formulář UPC a čekám.

 

Nevíte někdo jestli je tam nějaká výpovědní lhůta a jak to probíhá?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

výpovědní lhůta měsíc, buď se domluvíš že ti ho někdo vyzvedne (neměl by být problém ve velkých městech), nebo ho pošleš do f. Lica . . . a tobě někdo CV-5000 sebral, nebo si ho vrátil dobrovolně?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Luger

Technik co přivezl HD Handana a instaloval jej sbalil 5000 a zmizel, tehdy jsem o tom nijak nepřemýšlel, nepotřeboval sem druhý přijímač.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Luger

Nj to je to co je sráží, komunikace....

 

Jinak ráno volali - zítra dorazí technik s SD STB, odveze HD STB. Výpovědní lhůta tam prý není, těch 150 odpočítají hned. Do telefonu to znělo lahodně, třeba se konečně dočkám a bude to tak hezké i v praxi :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dave67

Tak konecne mam DVR, po mesici... akorat problem, ze pres nej nejedou vsechny programy co maji jet. Mam DTV Standart a pres DVR jede jen tech 9 zakladnich programu:( (ktere mj jedou i bez karty). Pise to "Podmineny pristup Conax" Sprasil to opet technik nebo se to casem rozjede?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Milav

Zkus DVD na pár minut vyndat ze zásuvky a znovu zapojit + naladit kanály. Pokud to nepomůže, musíš zavolat na podporu aby Ti na kartu poslali refresh. Jinak pokud Ti to zapojí poprvé trvá někdy 1/2 hodiny ale jednou jsem čekal 3 hodiny, než se nová karta "chytne" a zpracuje refresh...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...