Přejít na obsah

HD programy a modul Conax


homberg

Doporučené příspěvky

Tak presne po tydnu, co jsem obdrzel tenhle modul, prestaly fungovat programy HBO HD a Filmbox HD. Zustal Eurosport HD a Voom HD.

Nevedel jsem, ze HBO HD je v jinem baliku, nez klasicke HBO, HBO2 a HBO Comedy, ktere mam predplacene...

Kdybych v budoucnu chtel oba HD programy prijimat, budu muset objednat bez STB za stejnou cenu?

  • Kabel 500 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • 2x CA modul, Compal black
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravím,

 

máme takový menší zádrhel, předplácíme balíček digital standard, který má obsahovat i kanály eurosport HD a national geografic HD, nedávno jsme pořídili plazmu s HD ready a předpokládal jsem, že se tyto dva kanály začnou normálně zobrazovat, bohužel se tak nestalo. Když na tyto kanály přepnu nic to nehlásí (žádná hláška typu - přístup odepřen atd) ale jen zaseknutý obraz z předchozího kanálu a ticho. Ještě jedna zvláštnost - když settop box zapnu a jako první by se měl zobrazit jeden z těchto kanálů tak cca 10 s je slyšet zvuk tohoto kanálu...který poté přestane, obraz zatím vůbec.

 

Může být problém v TV? Něco potřeba donastavit? Nebo raději kontaktovat UPC s tím, že chyba bude asi na jejich straně?

 

Díky za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

díky za informaci, koukám, že mají v nabídce buď DVR nebo HD STB, je nějaká možnost skloubit to v jednom přístroji?tj. nahravat a zaroven mit rozliseni HD?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...