Přejít na obsah

UPC zacalo blokovat a omezovat provoz na nekterych portech


Návštěvník malina

Doporučené příspěvky

Návštěvník

no nevim jestli u O2 dosahnes rychlosti co slibujou ... to bys musel bydlet hned vedle jejich bodu ... cim dal od bodu tim mensi rychlost ... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Lokalita J. Hradec: standartně mám 2MB linku,dneska odpoledne mi měření rychlosti přes DSL ukazovalo až 3MB,stahování z Rapidu cca 450kb/s bez sekání, zkušební torrent (10S/10L) se alespoň rozběhl rychlostí cca 10-15kb/s. Oproti prosinci nesrovnatelné zlepšení,bohužel to trvalo jenom půl hodiny :D . Ať mi někdo vykládá že UPC nic neblokuje. Doufám že po zvýšení rychlosti to takhle bude fungovat pořád.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Tak aspoň že dodržují harmonogram. Vytáhnul jsem na pár vteřin modem ze zásuvky a ze 4 Mb/s je najednou 6 :-))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Plzeň - stále po 17 h . až do půl noci to nejede. V noci a dopoledne je to v pořádku. Ještě by mě zajímalo proč slibovali , mě konkrétně mailem i telefonicky že mi po novém roce navýší rychlost ze 4M na 12M a stále nic. Ne že bych o to nějak stál ( stejně mi je to na na nic když to blokujou) , ale ukazuje to jaký jsou to sprosťáci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Fingon1

Mno tak torrenty jedou v poradku, nestezuju si ale z rapidshare to jede maximalne 32 kB/s. Mate nekdo stejnou zkusenost??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Fingon1
Linka 10M, Liberec

 

rychlost podle speedmetrů asi 600kBps

 

stahování z sh.cvut.cz cca 500kBps

 

rapidshare.com pouhých 32kBps max. Na grafu to nepřekročí těch 32, a vypadá to asi takhle: několik sekund jede 32, na sekundu spadne na nulu, zase chvíli jede 32...chilku nic

 

Že by se jednalo o chybu na sraně RS si nemyslím...žeby nějaký nový traffic shaping?!

 

Tak sem se prave dozvedel na netu, ze kdosi volal na zakaz. linku UPC a tam mu potrvrdili ze omezuji stahovani z rapidshare.com a nekterych dalsich serveru, ale ze v budoucnu to tak nebude (zrejme po dokonceni modernizace).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Lokalita J. Hradec: takže potvrzuji co jsem psal dříve. Včera u mojí 2MB linky došlo ke zvýšení rychlosti na 4MB. Rapidshare funguje dopoledne bez problémů,odpo a večer se stahování zasekává. Torrenty se rozběhnou,mám pocit že je trochu omezená rychlost,ale fungujou. Maximální rychlost stahování cca 450kb/s. Doufejme že stav který byl posledních pár měsíců byl opravdu spojen s přechodem na vyšší rychlost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Fingon1
Lokalita J. Hradec: takže potvrzuji co jsem psal dříve. Včera u mojí 2MB linky došlo ke zvýšení rychlosti na 4MB. Rapidshare funguje dopoledne bez problémů,odpo a večer se stahování zasekává. Torrenty se rozběhnou,mám pocit že je trochu omezená rychlost,ale fungujou. Maximální rychlost stahování cca 450kb/s. Doufejme že stav který byl posledních pár měsíců byl opravdu spojen s přechodem na vyšší rychlost.

 

Presne tak potvrzuju to co rikas o rapidu. :-) Na svoje zvyseni linky zatim cekam, snad uz zitra. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

tak Liberec test rapidshare.com ... bezi 700kb/s ... mam 6mbit ... takze bych nejaky omzenei nevidel :) ... zkouska ted ve 20:00 ... torrenty a dc posoudit nemuzu ... v tom nejedu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Fingon1
tak Liberec test rapidshare.com ... bezi 700kb/s ... mam 6mbit ... takze bych nejaky omzenei nevidel :) ... zkouska ted ve 20:00 ... torrenty a dc posoudit nemuzu ... v tom nejedu :)

 

Tak v Liberci asi dokoncili modernizaci - nebo spis u tveho CMTS. Jakmile bude dokoncena vsude tak to vsude pojede bez omezeni. Aspon to tak rikali na klient. lince. Ja su klidnej. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...