Přejít na obsah

Všude


Návštěvník MartinezZ

Doporučené příspěvky

Návštěvník MartinezZ
...s přechodem na eurodocsis 3 je potřeba tu síť asi trochu upgradovat...

Já to chápu, štve mě ale, že nedají nikam předem vědět, že mi třičtvrtě dne nepůjde iNet ani telefon. To je takový problém někam napsat "Připravte se v těchto lokalitách, že nic nepůjde - upgrade sítě kvůli navyšování rychlostí" den předem? Naslibuju lidem hory doly a ráno to zas musím všechno obvolávat, protože se upgraduje síť. To jako dopředu nevědí, že budou zítra dělat upgrade?

 

...tady to taky jeden čas pěkně chcípalo (asi měsíc)

Měsíc??? Jestli tohle bude trvat víc jak tři dny maximálně, tak se naštvu!

 

Vážený zákazníku, 

dovolujeme si vás upozornit na další zlepšování našich služeb.

Nejen že budeme zvyšovat rychlosti internetu, což se vás, jakožto současného uživatele služeb UPC, netýká, jelikož potřebujeme nahrabat nové zákazníky a vy jste tak až páté kolo u vozu (na nutosti platit poplatky v nezměněné výši se ovšem vůbec nic nemění), ale navíc bude v období 21. - 22. století docházet k výpadkům našich služeb a to bez předchozího bližšího upozornění a na libovolnou dobu (na nutosti platit poplatky v nezměněné výši se ovšem vůbec nic nemění).

Děkujeme vám tímto za pochopení (v případě opaku nás to i tak vůbec netrápí) a těšíme se, že se sebou i nadále necháte orat jako s volem, vy blbečku.

S přáním krásného dne bez, vámi předem zaplacených, služeb, 

Vaše UPC!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník MartinezZ

Neplanovany bych chapal v nekolika lokalitach, ale na zakaznicke lince byl nahrany vzkaz, ze se omoouvaji zakaznikum z (nekolika lokalit) za nefunkcni tel a inet, nasledne se omouvaji zakaznikum z (dalsich lokalit) za to stejny a pak zaznelo, ze s omouvaji zakaznikum za nefunkcni internet (uz bez lokalit, tzn. vsem) a ze se na tom pracuje).

 

Nemyslím, že by to bylo náhodné, spís se v tom vrtají kvůlu tomu navyšování rychlostí, a to dopředu rozhodně vědí.

 

Vždycky je něco náhodné a něco vědí dopředu, nepamatuji si ale, že by kdykoliv dali vědět dopředu (oficiálně).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník MartinezZ
Jee to je přímo antická tragédie, že chvíli nešel net... :shock:

Přečti si to výše - měl jsem nasmlouváno a ráno musel všechno rušit. A navíc chvíle je jedna dvě hodiny, ne od rána do šesti večer!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...