Přejít na obsah

Eurosport HD konečně v nabídce DVB-C


Návštěvník Katoda

Doporučené příspěvky

Nevíte někdo, když mám Starter + balíček Sport, jestli to "chytnu" taky? Krom toho mám ještě balíček Superfilm a Filmbox, kvuli HD programum, ale přecházet na Standard a platit o 300 vice jen kvuli Eurosportu HD, se mi teda fakt nechce :-( Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tomcat

no upc cekalo az skonci olympiada,tlak lidi lacnych po tomto kanalu klesna a tudiz mozna klesla i cena za tento kanel..jinak mi to nedava smysl. urcite v tom jsou jen penize. ale diky bohu za to ze uz to je a muzem koukat :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jestli tomuhle nekdo chce rikat hd kanal tak je u me magor - chvili jsem na to koukal a nejaky fotbal pekna mazanice - to bylo desetkrat lepsi ceskoslovenske cernobile vysilani - za chili ke kazdemu kanalu pridaji dve pismenka hd a bude tu nezpocet kanalu ve vysokem rozliseni s kvalitou na bliti - jsem tak potesen ze bych nejradeji rozkopl tv a pak sel nakopat nekoho do upc - i kdyz ty chytrolini v upc za to nemuzou jen na tom silene vydelavaji a delaji tomu jeste reklamu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tomcat

hosi hosi, porad remcate..kazdy kdo to trochu sleduje (to deni kolem eurosport HD) vi, ze jen nektere sportovni prenosy jsou opravdu nataceny v HD (grabd slamy, tour de france,olympiada, ME ve fotbale a v budoucnu budou i nejake zimni sporty kvalifikace na MS atd) ostatni je jen upscale..ale porad je to hezci nez klasika..navic nektre porady jsou aspon sirokouhle a nemusim cumet na ty smrskle ksichty..navic po jednom dnu je unahlene neco hodnotit..ve mne prevaklda pocit..konecne tu ten program je a uz se to bude jen zlepsovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...