Přejít na obsah

nove rychlosti UPC internetu


homberg

Doporučené příspěvky

Návštěvník dzioush

nevim co je na tom zavratneho , 1,6 dam i pres den . davaji o neco vic aby si lidi nestezovaly kdyz jim to povali 1,499 . to same down , mam 22 mbps prestoze mam sluzbu 20M .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevim co je na tom zavratneho , 1,6 dam i pres den . davaji o neco vic aby si lidi nestezovaly kdyz jim to povali 1,499 . to same down , mam 22 mbps prestoze mam sluzbu 20M .

tak to si nejsem jistej, rychlosti dávají přesně takový, jaký mají bejt, tohle byla nějaká výjimka, protože chvíli před tim sem měl ping 700+ a musel sem restartovat modem, jenom poslední dobou se jim to moc nedaří... btw lupni sem váýsledek testu, to bych docela rád viděl :lol: a možná zkus radši ten speed.io, páč speedtest.net občas divně měří download, neni probblém, aby mi ukázal přes 30 Mb/s...

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dzioush

taky kdo rika ze je to z testu . musis to umet rozvalit . idealne kdyz pustis vic spojeni (ale jde to i s jednim ,musim mit rychli zdroj z kama sosas) . neposlu proto vysledek z nejakeho meraku ,ale screen z meho routeru (ktery btw ukazuje naprosto presny prenos na WAN rozhrani takze ukazuje proste kolik dat tam surove proteka)

 

downrouter.png

 

EDIT : to je samozrejmne download ,ale s uploadem je to obdobne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dzioush

a jeste pro jistotu aby mne nikdo neobvinoval ze blabolim prihodim jeste upload . vpravo je videt ze ta rychlost je takto stabilni (to je asi 30 sekund) jeden upload na edisk.cz . Jinak takto stabilni to bylo i u toho downloadu ,ale nenapdlo mne tam dat i ten graf , no pozde . kazdopadne ted uz mi doufam verite ze pousti o neco vic . toto mi jede tedka v 21 hod kdy si myslim je spicka , ovsem jede mi to tak i cely den . to same torrenty na ktere si tady stezuji ze nefunguji mi tady dneska cely den bezi prumernou rychlosti 750 kB/s tzn nejakych 6 mbps ,ale kdyby byly lepsi seedri tak to je rychlejsi . vubec jsem s UPC spokojeny . pingy kolem 11 - 12 ms . co vic si prat . lokalita Uherske Hradiste

 

uploadrouter.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak snad už se blýská na lepší časy, je vidět, že se snažej to postupně dávat dohromady... já měl před půlhodinou 20minutovej výpadek a po 100 letech se mi změnila ip adresa, kterou sem měl přes router celou dobu, i když sem ho měl třeba dva dny odpojenej... download vypadá aktuálně slušně, za to upload je na dvě věci... nj, mají před sebou ještě dost práce...

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na uloz.to dokonce 1,7 Mb/s

 

Jenom doufej že sem nikdo nechodí s BSA, ten screen s uploadovanýma Officema je boží :shock::lol:

Nechapu co je na tom bozi mas snad pravo si zazalohovat soft na rapidu nebo jinde proto tyhle sluzby jsou nevim co by s tim BSA udelala.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lada.sp
Nechapu co je na tom bozi mas snad pravo si zazalohovat soft na rapidu nebo jinde proto tyhle sluzby jsou nevim co by s tim BSA udelala.

 

Ale určitě ne tímto stylem, přímo ISO a bez hesla aby si to každý mohl najít a stáhnout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak

To si děláš srandu, že si stěžuješ na odezvu 16 ms, to je podle mě úplně normální odezva (já teda takové hodnoty dosahuji, a to od tý doby, co zde máme net od Karnevalu, později UPC). Někdy to tedy klesne třeba na 10 ms, ovšem někdy to zase vyleze i nad 20 ms. Nyní se pohybuji už delší dobu v rozmezí od těch 10 do 15 ms. Takové odezvy jako 6 ms jsem snad v životě nedosáhl, jen při pár výjimkách, kdy to občas zakolísá k nižších hodnotám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...