Přejít na obsah

nove rychlosti UPC internetu


homberg

Doporučené příspěvky

Návštěvník Fingon1
Minulý týden jsem zažádal o balíček internet 10M+STANDART za 930kč.Překvapilo mne,že nechtějí 200kč ,ale 100kč za snížení služby.Původně jsem byl mile překvapen,ale pak jsem zjistil,že u mne se o žádné snížení služby nejedná nebot do této chvíle využívám INTERNET EASY/4M/ a televizi STANDART.Slečna z CALL CENTRA mne ujištovala,že u mne se jedná o snížení nebot INTERNET EASY ,,PRÝ BUDE 13M¨ a potom je vše v pořádku.Bohužel jsem nikde nenašel ceník ,kde je napsáno INTERNET EASY 13M.Máte někdo podobnou zkušenost.DÍKY

 

Jestli ti to oduvodnili tim, ze UPC Easy je 13 Mbps a proto je to snizeni, tak je to samozrejme hloupost, zadny poplatek za snizeni ti uctovat nesmi! UPC Easy ted neni 13 Mbps ani fakticky natoz (coz je dulezitejsi) v ceniku, ktery je smerodatny. Jelikoz ve vseobecnych podminkach neni o snizeni nabidky ani zblept tak je toto zaznameno jen v ceniku, kde to neni blize specifikovano, tim padem snizenim se opravdu mysli sluzba nizsi (kvalitativne - nikoli cenove) nez sluzba puvodni. V tomto pripade kdy je rychlost UPC fakticky pod 10 Mbps a cenikove (coz jedine je vlastne smerodatne) je na 4 Mbps tak samozrejme se o zadne snizeni sluzby nejedna a UPC nema pravni narok ti tento poplatek uctovat. A pokud by ti ho nauctovali jednalo by se o bezduvodne obohaceni (konkretnim duvodem je plneni bez pravniho duvodu).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přišel mi dnes mail z UPC, rychlosti budou jinak, než jsme mysleli a to takhle :

 

Starter 2 048 256 --------10 000 1 000

Easy 4 096 256 --------15 000 1 500

Light 6 144 512 -------- 20 000 1 500

Classic 12 288 1 024 ------------25 000 1 500

Extreme 20 480 1 472 ----------30 000 1 500

Professional 20 480 1 472 ---------30 000 1 500

 

Konec hlášení :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo ale Easy mělo být 13 Mbit / 1,5 Mbit a je 15 / Mbit / 1,5 Mbit :P

 

navíc, kdo nechce být u UPC, může smlouvu vypovědět beztrestně, na konci mailu je upozornění :

 

Od 1. 3. 2009 dochází ke změně Všeobecných podmínek zejména v čl. 8., a ke zpoplatnění upomínek. Více na www.upc.cz.

Podle § 63 odst. 6 zákona č. 127/2005 Sb. má účastník právo smlouvu vypovědět bez sankce, jestliže účastník nebude

změnu akceptovat. Účastník tak může učinit do 15 dnů od zveřejnění těchto změn

 

:wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak super ... po 14dnech kdy me easy bezelo 6mbit/256 ... me to zas bezi 2mbit/128 ... uz me to zacina s.... ... asi jim du zas neco poslat :)

nj,aspon chvilu sis to uzil,u me porad zadna zmena a ani vyse zmineny email mi nedorazil,no davam jim jeste tyden

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Worm

Taky mi přišel mail s novými rychlostmi. Asi první užitečný mail za spolední dva roky. :)

 

Mám Classica, který měl jet na 12 288 kb/s.

Před chvíli jsem naměřil cca 14 800 kb/s.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...