Přejít na obsah

UPC v Černých ovcích


Návštěvník Worm

Doporučené příspěvky

Návštěvník Luger

Já se budu opakovat po 122x... :)

Pokud vyřeší "problém" klientského centra nebudu mít připomínky. To prostě udělat neumí a pak to vypadá jakoby nebyli orientováni na zákazníka. Pokud bude funkční klientské centrum a bude předávat připomínky, stížnosti atd. tak se třeba hodně věcí změní. Mám z toho pocit, že se vždycky vykřičím / vypláču nějakýmu operátorovi na rameno (pokud se vůbec dovolám) a ten tím jak zavěsí telefon tak to pro všechny skončí.... Ví vůbec vedení UPC o nářkách jejich zákazníků atd? Mám fakt pocit že se to k nim ani nedostane a nějaký max. střední menežment to prostě schodí ze stolu a pak ti nahoře vč. p. Maliny si myslí jak všechno perfektně funguje....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Luger

Aktuální jsou že stále levá neví co má dělat pravá, nedokážou se spojit s technikem v terénu atp. Pro firmu, která prodává "služby" alfa a omega celýho kšeftu....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tukancheez

No p. Malina by si měl přečíst toto fórum a myslím si, že by se nestačil divit :lol:

 

Každopádně, naštěstí jsem nemusel v poslední době s nimi nic řešit, ale vím, že do 5 minut se opravdu nemáte téměř šanci dovolat.

 

A jak píše Luger největší problém je levá ruka neví co dělá pravá, řekl bych dle mě hodně velký nedostatek :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Volvo245
Aktuální jsou že stále levá neví co má dělat pravá, nedokážou se spojit s technikem v terénu atp. Pro firmu, která prodává "služby" alfa a omega celýho kšeftu....

toť asi pro to že technici bývají z instalačních firem, nikoliv zaměstnanci upc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Luger

To je mě jako zákazníkovi naprosto šumák jestli je to externista nebo zaměstnanec a jak to mají zařízené. Vinu vidím u nich, jim já platím služby, u nich si něco objednávám, oni mi to dodávají.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...