Přejít na obsah

Arogantní jednání pracovníků Karneval


Návštěvník Ales

Doporučené příspěvky

Rok 1970 je tam proto, ze jsi odpojil modem od el. site(hodiny se proste vynulovaly, z ciste programatorskeho hlediska zacina datovy typ hodin prave v roce 1970). Dokud se modem korektne nepripoji do site karneval a nedojde k synchronizaci, tak tam budes mit datum 1970 + cas ktery od teto doby uplynul :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Dahak

Ja jsem bohuzel(a to jeste nedavno) pred Karnvalem mel ADSL a kdyz to tak ctu ty vase problemy tak oproti tomu co jsem zazil u Telecomu je to vazne jen legrace.Ve vsech faktorech je srovnani nesrovnatelne at je to cena,sluzby nebo pristup.Ja jsem zatim naprosto spokojen vse co jsem si objednal bylo bleskove vyrizeno vcetne zapojeni internetu(u Telecomu mesic u Karnevalu 3 dny).Navic zadne penize za pripojeni jen vratna zaloha na modem).Co bych uvital je vetsi dat limit(30GB) a pro mene bohate :D nejaky pomalejsi levnejsi net.Myslim ze takova 256/64 by se do tisicovky a mozna i mene mohla vejit.Nechci vyvolat nejaky flame ale mam moznost srovnani a v tomto ohledu je Karneval o tri tridy vejs nez Telecom mozna i vic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mozna by chtelo upresnit o jakem vypinani se tu vlastne bavite,

tzn. uplne vypnuti od privodu el.proudu - to je podle provozniho radu opravdu zakazano

nebo jen vypnuti do Standby modu, kdy sviti jedna oranzova dioda - to se samozrejme muze a modem i tak komunikuje s jejich siti viz. logs na http://192.168.100.1/logs.html.

 

Nevím, proč bych měl řešit nějaké intení problémy karnevalu.

když pojedu na měsíc pryč, tak prostě byt od proudu vypnu. Nemůžu riskovat, že se mi za tu dobu, kdy bude byt úplně mimo kontrolu, něco s elektrikou stane a vyhoří mi byt.

 

Když jsem tohle řešil s kontakt centrem, tak mi řekli, že to můžu odpojit, ale mám to dopředu nahlásit - super, budu někomu neznámýmu sdělovat, že je byt opuštěný - vrátím se a bude vykradenej :?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím, proč bych měl řešit nějaké intení problémy karnevalu.

když pojedu na měsíc pryč, tak prostě byt od proudu vypnu. Nemůžu riskovat, že se mi za tu dobu, kdy bude byt úplně mimo kontrolu, něco s elektrikou stane a vyhoří mi byt.

 

Když jsem tohle řešil s kontakt centrem, tak mi řekli, že to můžu odpojit, ale mám to dopředu nahlásit - super, budu někomu neznámýmu sdělovat, že je byt opuštěný - vrátím se a bude vykradenej :?

 

Podepsanim smlouvy jste se zavazal, ze modem nebudete vypinat, a kdyz, tak to predem nahlasite. Karneval je proti pripadnym skodam zpusobenym napriklad pozarem pojistenej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...