Přejít na obsah

Analog vs Digital


Návštěvník gonza123

Doporučené příspěvky

Návštěvník gonza123

Ahoj, zatím používám analogové televizní vysílání od upc a chystáme se přejít na digitální. Ale na televizi (32" LCD TV Samsung) nepoznávám rozdíl mezi analog. upc a pozemním dig. vysíláním, které se mi zdá občas i horší. Má cenu pořizovat teď digi od upc? Nebo mám ještě počkat. Na televizi se zase tolik nedívám.

 

A další dotaz směřuje k stb. Moje televize ma digitalni tuner i slot pro pridavne karty. Neni mozne se obejit bez stb? Je to pro me nepohodlne, mít v obýváku již 4 ovladač...

 

A ještě dotaz k tomu stb, používá se ještě starožitný scart, nebo HDMI?

 

Předem děkuji za odpovědi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, zatím používám analogové televizní vysílání od upc a chystáme se přejít na digitální. Ale na televizi (32" LCD TV Samsung) nepoznávám rozdíl mezi analog. upc a pozemním dig. vysíláním, které se mi zdá občas i horší. Má cenu pořizovat teď digi od upc? Nebo mám ještě počkat. Na televizi se zase tolik nedívám.

 

A další dotaz směřuje k stb. Moje televize ma digitalni tuner i slot pro pridavne karty. Neni mozne se obejit bez stb? Je to pro me nepohodlne, mít v obýváku již 4 ovladač...

 

A ještě dotaz k tomu stb, používá se ještě starožitný scart, nebo HDMI?

 

Předem děkuji za odpovědi.

 

STB, co je zdarma je pouze analog scart a je to sracka.

Pokud nechcete nejaky kanal, ktery je jen v digitalu, nemusite prechazet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník gonza123
STB, co je zdarma je pouze analog scart a je to sracka.

Pokud nechcete nejaky kanal, ktery je jen v digitalu, nemusite prechazet.

 

A muzu se zeptat jakou přenosovou kvalitu zvládne scart? O alespoň 720p bych si asi mohl nechat zdát, že...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník mipo

příjmu většiny programů na analogu, bránil bych se digitálu do poslední chvíle. 99% všech výhrad vůči kvalitě televizního příjmu se u mne datuje od doby přechodu na digi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud ma tvoje TV tuner i pro kabelovou tv - DVB-C, tak jeste chvily pockej na dekodovaci CAM modul, ktery se ma jiz brzy objevit v nabidce UPC.

 

Zakladni model HDMI vystup nema, ten ma az HD STB CV-7000.

 

Jinak tema analog vs. digital na TV s vetsi uhloprickou se zde jiz nekolikrat resilo, tak zkus prohledat forum.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník gonza123
Pokud ma tvoje TV tuner i pro kabelovou tv - DVB-C, tak jeste chvily pockej na dekodovaci CAM modul, ktery se ma jiz brzy objevit v nabidce UPC.

 

Zakladni model HDMI vystup nema, ten ma az HD STB CV-7000.

 

Jinak tema analog vs. digital na TV s vetsi uhloprickou se zde jiz nekolikrat resilo, tak zkus prohledat forum.

 

Bohužel moje TV ma jenom DVB-T, jak jsem na to koukal tak DVB-C mají jenom některé Sony. Před asi tak týdnem mi volala nějaká ženská z upc a že když přejdu na digital zustane mi zachovana nabidka. Tj. necelý 1000kč za UPC Light, Mini + HBO, HBO2. A říkala že zavolá znova. Tak uvidim. Asi to vezmu, ne? Když to bude nekoukatelný tak stb prostě odpojim a pojedu dal přes analog, ten pojede dál, ne?

 

A ten HD STB CV-7000 se asi nedá koupit zvlášť, viďte..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Volvo245
. Před asi tak týdnem mi volala nějaká ženská z upc a že když přejdu na digital zustane mi zachovana nabidka. Tj. necelý 1000kč za UPC Light, Mini + HBO, HBO2. A říkala že zavolá znova.

tak se nezapomeň zeptat na jak dlouho ti ta cena zůstane..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník gonza123
tak na to bacha..dej si pozor co bude napsano pak v papirech..neverim jim nic

 

No jasny ze to chvi mit cerny na bilym. Jinak do toho nejdu.

 

A da se ten stb s HDMI pripojenim dokoupit zvlast? Nechci za nej platit 150kc mesicne nebo kolik se plati..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...